Çözüldü CS:GO Takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HyperShot

Femtopat
Merhabalar. Oyunum bir anda takılıyor ve titremeye başlıyor. Arkadan Discord ve oyunun sesi gelmeye devam ediyor, maçtan çıkıp geri girdiğim zaman düzeliyor. Bazen ilk elde, bazen 10. elde yapabiliyor ve yaptıktan sonra devamındaki bütün oyunlarda 1 kere bu takılma gerçekleşiyor. Sizce sebebi nedir?

Çözüm
Başlangıç seçeneklerine sadece novid yazdım ve sorun düzeldi yardım eden herkese teşekkür ederim konuyu kapatabiliriz.
Merhabalar. Oyunum bir anda takılıyor ve titremeye başlıyor. Arkadan Discord ve oyunun sesi gelmeye devam ediyor, maçtan çıkıp geri girdiğim zaman düzeliyor. Bazen ilk elde, bazen 10. elde yapabiliyor ve yaptıktan sonra devamındaki bütün oyunlarda 1 kere bu takılma gerçekleşiyor. Sizce sebebi nedir?
Bu bende de olmuştu. Sonradan ekran kartının fanının doğru düzgün dönmediğini, tozlandığını fark ettim. Fanı yağladım ve sorun çözüldü. Sıcaklıktan olmuştu bende.

Bu bende de olmuştu. Sonradan ekran kartının fanının doğru düzgün dönmediğini, tozlandığını fark ettim. Fanı yağladım ve sorun çözüldü. Sıcaklıktan olmuştu bende.
bilgisayarım yeni tozlanma ihtimali çok düşük 1 ay içinde
Sistem özelliklerin ne?
rx580 8gb ryzen5 2600 16 ram
sorunun csde olduğunu düşünüyorum çünkü r6 ve gta da oynuyorum ve böyle bir şey yaşanmıyor

Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin. Başlatma seçeneklerinde bir şey yazılı mı? Bir şey yaptıktan sonra mı olmaya başladı bu takılmalar?

Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin. Başlatma seçeneklerinde bir şey yazılı mı? Bir şey yaptıktan sonra mı olmaya başladı bu takılmalar?
bir kaç şey yazılı sadece novid yazıp deneyeceğim oyun dosyalarının doğrulayıp giriyorum genelde bu hatadan sonra
Discord sorun yapıyor olabilir Discord olmadan oynamayı dene.
bir şey değişmedi
sadece novid yazarak deneyeceğim en yakın zamanda geri dönüş yaparım

Geri
Yukarı