CS:GO tarzı oyunlarda profesyonel olmak için ne yapılamlı?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar ben Black Squad oynuyorum CS benzeri oyun FPS tarzı oyunlar profesyonel olmak için ne yapmam lazım? Öylesine oynayayım mı yoksa?

Profesyonel kariyerli bir cs oyuncusu olmak istiyorsan aim botz tarzı haritalarda en az 500 bot vurman lazım onun dışında aim lab gibi 3.parti programlarda kendini test edebilirsin

Oyunda profesyonel olmayı da profesyonel bir futbolcu olmak gibi düşünebilirsin. Profesyonel bir futbolcu ne yapar, antrenman. Oyunda da profesyonel olmak istiyorsan antrenman yapmalısın.

Arkadaşlar ben Black Squad oynuyorum CS benzeri oyun FPS tarzı oyunlar profesyonel olmak için ne yapmam lazım? Öylesine oynayayım mı yoksa?
Mümkünse ilk 300 Saatten sonra Pro.Pub girebilirsin. Oradakilerin çoğu Lem, Supreme, Global tarzı oyuncular olduğu için zorlana bilirsin ama bu daha iyi öğrenmene yardımcı olur.
Not: Çok fazla ölünce motiveni düşürme adamlar sonuçta oyunu 1-2 yıldır oynamıyorlar sende gelişince öyle oynayacaksın.
Bot haritalarında saatlerini geçirmen lazım veya başka uygulamalar da kullanabilirsin. Aim Lab gibi.

Arkadaşların dediği gibi,antrenman yapmanlısın.Antrenmandan önce hassasiyetini bulman lazım, bunuda Aim Botz haritasında deneye deneye bulabilirsin.

Hangi hassasiyette 180 derece geriye daha kolay dönüyosan genellikle o sana yatkın olan hassasiyettir. İlk önce onu bulup sonradan sürekli o oyunu oynaman gerekiyor. Başka FPS oyunları da oynayacaksan hassasiyet dönüştürücü sitelerden A oyununun x hassasiyeti, B oyununun hangi hassasiyetine eşit diye bulman gerek.

Bol bol aim antrenmanı oyun bilgisi bomba yerlerini bilmek haritayı bilmek iyi bir bilgisayar iyi kendinize uygun ekipmanlar ve yüksek tazeleme hızına sahip bir monitör.

Geri
Yukarı