CS:GO tarzı oyunlarda profesyonel olmak için ne yapılamlı?

manhuntcu

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar ben Black Squad oynuyorum CS benzeri oyun FPS tarzı oyunlar profesyonel olmak için ne yapmam lazım? Öylesine oynayayım mı yoksa?

Kraxius

Picopat
Profesyonel kariyerli bir cs oyuncusu olmak istiyorsan aim botz tarzı haritalarda en az 500 bot vurman lazım onun dışında aim lab gibi 3.parti programlarda kendini test edebilirsin

berkayx

Centipat
Oyunda profesyonel olmayı da profesyonel bir futbolcu olmak gibi düşünebilirsin. Profesyonel bir futbolcu ne yapar, antrenman. Oyunda da profesyonel olmak istiyorsan antrenman yapmalısın.

By AEG

Picopat
Yer
Cehennem
Arkadaşlar ben Black Squad oynuyorum CS benzeri oyun FPS tarzı oyunlar profesyonel olmak için ne yapmam lazım? Öylesine oynayayım mı yoksa?
Mümkünse ilk 300 Saatten sonra Pro.Pub girebilirsin. Oradakilerin çoğu Lem, Supreme, Global tarzı oyuncular olduğu için zorlana bilirsin ama bu daha iyi öğrenmene yardımcı olur.
Not: Çok fazla ölünce motiveni düşürme adamlar sonuçta oyunu 1-2 yıldır oynamıyorlar sende gelişince öyle oynayacaksın.
Bot haritalarında saatlerini geçirmen lazım veya başka uygulamalar da kullanabilirsin. Aim Lab gibi.

EGOLU30

Decapat
Arkadaşların dediği gibi,antrenman yapmanlısın.Antrenmandan önce hassasiyetini bulman lazım, bunuda Aim Botz haritasında deneye deneye bulabilirsin.

Hunter1881

Picopat
Hangi hassasiyette 180 derece geriye daha kolay dönüyosan genellikle o sana yatkın olan hassasiyettir. İlk önce onu bulup sonradan sürekli o oyunu oynaman gerekiyor. Başka FPS oyunları da oynayacaksan hassasiyet dönüştürücü sitelerden A oyununun x hassasiyeti, B oyununun hangi hassasiyetine eşit diye bulman gerek.

zarkatake

Picopat
Sadece aim yetmez. Harita bilgisi, oyun bilgisi vs. vs. Cs için faceit kas, bol dm at, line-up'lara çalış.

KS
manhuntcu

manhuntcu

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar CS örnek olarak verdim sevmiyorum onu Black Squad için açtım konuyu.

abdulo75

Decipat
Yer
Mars

Bol bol aim antrenmanı oyun bilgisi bomba yerlerini bilmek haritayı bilmek iyi bir bilgisayar iyi kendinize uygun ekipmanlar ve yüksek tazeleme hızına sahip bir monitör.

Yukarı