CS:GO tepki vermiyor ve oyun açılmıyor

Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Arkadaşlar her şeyi denedim. DirectX update, driver update, virüs temizliği, vs vs ibadullah çözüm denedim bir sonuca ulaşamadım. LogFile dosyasını paylaşıyorum eğer yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Logfile.rar

Antivirüs kullanmıyorum zaten hocam yaklaşık 2 haftadır yaşadığım bir sorun ve dediğim gibi ibadullah çözüm denedim. Bahsettikleriniz ilk aklıma gelenlerdi fakat beni çözüme ulaştırmadı. Yine de teşekkür ederim.

valve_avi.dll - AVIFIL32.dll
Raporu inceledim, sorununuz bunlar yüzünden olabilir fakat bunları nereden yükleyeceksiniz hiç bir fikrim yok.

CMD açıp bu komutu deneyin. Nette bunun dışında yararlı bir çözüm bulamadım.
sfc / scannow
Windows 10 Enterprise N sürümünümü kullanıyorsunuz?

Hocam Steam'i tekrar kurdum betalara kaydoldum vs ama çözüm olmadı. O dll dosyaları da steam'e ait yani kaldır yükle güncelle derken o dosyalar zaten sürekli değişti ve güncellendi. Onlardan olacağını sanmamak ile birlikte çalışan diğer bilgisayarımdan bu dosyaları alıp deneyeceğim. İlgin için tekrar teşekkür ederim.

Edit : Sorun devam ediyor..
Sorun hala devam ediyor arkadaşlar bir çözüm bulunamadı...
@Recep Baltaş

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı