CS:GO Tepki Vermiyor

Programda hiç bir hata vermedi mi? Aklıma bir şey gelmiyor ama yardımcı olmaya çalışacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

steamcommunity.com: CS:Go Tepki Vermiyor,Açılmıyor :: Counter-Strike: Global Offensive Genel Başlıklar Burada sorunu çözdüğünüzü yazmışsınız.

Alıntı:
  • Oyunu yönetici olarak çalıştırın.
  • Ccleaner ile kayıt defteri sorunlarını çözün.
  • Eğer bu yardımcı olmazsa PC'yi tekrar başlatın.
  • Eğer yeniden başlatma da yardımcı olmazsa oyunu silip tekrar indirin ve kurun.
Windows'un sitesinden güncel Diretx kurun. Antivirüs programı varsa kapatıp dener misin? Windows Defender kullanıyor isen onu kapat. Oyunun dosyalarından cs:go sil tekrar Steam üzerinden doğrula. Kusura bakma bukadar söyleyeceklerim. Ama çözülmez ise yardımcı olmaya çalışırım.

Evet yazdım ancak sorun bir daha başıma geldi düzelmedi o zaman çözmüştüm.

Dediğin her şeyi yaptım maalesef çözülmedi başka çözüm varsa söylersen sevinirim.

Güncelleme bekleyin. Oyunu bide crackle çalıştırmayı dener misiniz? Bakalım ne olacak.

Kusura bakma, elimden bu kadar geliyor. İyi bilenler yardım etse iyi olucak ama yazmıyor kimse. Bende bu kadar biliyorum ancak.

Kardeşim sorunu çözdüm çok teşekkür ederim.Windows Repair Tweaking kurdum çalıştım yaklaşık 1 saat taradı repairs bölümünde pc res attım sonra açtım çalıştı oyun tekrar tekrar teşekkür ediyorum umarım bir daha başıma gelmez.İyi akşamlar..

İyi oyunlar. İnşallah bidaha başına gelmez. Bende de Cs:Go var ama yüklemiyorum. Crysis 3 Multiplayer sardı beni.

Konu kirliliği yapmak istemiyorum direk buraya yazayım. @Recep Baltaş abi bende dün orjinal aldım update filan hepsini yaptım ama hala cevap yok. Tıklıyorum yanıt vermiyor görev yöneticisin'de 2 sn gözüküp gidiyor ne yapmalıyım?

Steam Beta'ya katılıp dene. Ayrıca sistem saatini geri almak gibi saçma sapan şeylere de kulak asma. Sistem saatini geri almak soruna neden olur. Windows güncelleştirmelerini yap. DirectX June Redist indir kur.

Aynı sorun bende de var dediklerinizin hepsini yaptım işe yaramadı. Beta'da oyun açılıyor ancak güncelleştirme gerek diyor sadece ana ekranda durabiliyorum. Hiçbir şekilde güncelleme de yapmıyor. Normal haline geri gelince ise aynı şekilde tepki verememeye devam ediyor.

"Windows Repair Tweaking kurdum çalıştım yaklaşık 1 saat taradı repairs bölümünde pc res attım sonra açtım çalıştı oyun tekrar tekrar teşekkür ediyorum umarım bir daha başıma gelmez.İyi akşamlar.." Bu çözümü deneyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı