CS:GO Tepki Vermiyor

FenaRecoba

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hayırlı sabahlar. CS:GO açmak istedim bugün oyun tepki vermiyor. Nedeni ne olabilir ? Forumlardaki çoğu çözümü denedim oyunu silme, tarihi geri alma, Steam'i silme gibi başka çözüm söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam - Kütüphane - Cs:Go üzerine gelip sağ tıkla özelliklere tıkla - Yerel Dosyalar - Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula

Oyun steamdendir umarım. Bazen indirip deneyen sonra açılmıyor diyen çıkıyor da.

Hocam tabii ki de Steam'den oyun orijinal. O dediğini yaptım maalesef gene olmadı. Çıldıracağım neden böyle oluyor. Güncelleme gelmeden önce oynuyordum. Neden böyle oldu başka çözüm yolu var mı?

Steam Beta'ya katılıp dene. Ayrıca sistem saatini geri almak gibi saçma sapan şeylere de kulak asma. Sistem saatini geri almak soruna neden olur. Windows güncelleştirmelerini yap. DirectX June Redist indir kur.

Güncellemeden sonra bende de ilk oyun sonrası bir kapanma yaşandı ama sonra düzeldi, istersen bir mail at oyun firmasına.

Elle Direct X kur. Bende de açılmadı çözüm bulunamadı.

Arkadaşlar format attım gene aynı sorun var. Driverlar, güncellemeler kurulu ama neden böyle? Yardım eder misiniz?

Uyumluluk sorunu giderme programını dener misiniz? Ne tür bir hata vericek. Bende "ssleay32.dll" hatası vermişti. Oyunu D'ye kurarak çözdüm. (Crysis 3.)

Yok hocam olmuyor ya. Başka çözümü var mı? Yardımcı olun rica ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı