CS:GO tüm silahlar sekiyor

Ascendency

Hectopat
Makaleler
3
Neredeyse tüm silahlar sekiyor, genelde bir kereden fazla vuramıyorum çünkü sıktıktan sonra sekmeye başlıyor. Ama başkalarını izliyorum veya videolara bakıyorum, aynı silahla hiç sekme olmadan düz bir şekilde vuruyor. Bu nasıl oluyor?

Neredeyse tüm silahlar sekiyor, genelde bir kereden fazla vuramıyorum çünkü sıktıktan sonra sekmeye başlıyor. Ama başkalarını izliyorum veya videolara bakıyorum, aynı silahla hiç sekme olmadan düz bir şekilde vuruyor. Bu nasıl oluyor?
Onlar becerikli ve alışık sprey atarken bir zaman sonra seker ama bunu dengelemek önemli olan.

O spray kontrolüyle alakalı.

Oyunda "Spray" diye bir şey var. Her silahın kendisine özel tarama biçimleri var. Eğer onları bilirseniz siz de silahları sektirmeden tarayabilirsiniz.

Eğer Spray'i beceremiyorsanız tek tek veya 2-3 kere sıkabilirsiniz.

Not: Adam yakınınızda ise tarayabilirsiniz.

Oyunda "Spray" diye bir şey var. Her silahın kendisine özel tarama biçimleri var. Eğer onları bilirseniz siz de silahları sektirmeden tarayabilirsiniz.
Eğer Spray'i beceremiyorsanız tek tek veya 2-3 kere sıkabilirsiniz.

Not: Adam yakınınızda ise tarayabilirsiniz.
Sprayın ne olduğu hakkında bir bilgim yok. Oyuna yeni başladım. Nasıl alabilirim? Adam yakınımdayken zaten genelde sorun olmuyor.

Geri
Yukarı