CS:GO Türk düşmanlığı

Aynı olay benim de başıma gelmişti. Bir arkadaş AFK'ydı ve ben de bunun üstüne sohbet kısmından neden AFK olduğunu sordum ve bunun yanlış olduğunu söyledim. Ardından profilime bakmış olacak ki, sen teröristsin gibisinden laflar savurmaya başladı. Burada sadece Türklere değil, Müslümanlara karşı da bir ırkçılık söz konusu. Irkçılığın her türlüsüne karşıyım, umarım oyun şirketleri bu konuda daha sıkı tedbirler alırlar.

Nasıl biz Rus'lara öyle davranıyorsak başkaları da bize öyle davranır. O yüzden infomu verir geçerim güven faktörü de yüksek olduğundan öyle toxic kişiler pek gelmiyor.

Türklerin çoğu birçok oyunu çirkef (toxic) bir şekilde oynadıkları için çoğu zaman nefret çekiyorlar. Mesela 2009 yapımı bir oyunu 2018'e kadar oynayan birisiyim ve bu süre zarfında Türkler 'zararlı' topluluğun vazgeçilmeziydiler. Bu hiç değişmez. Maç sonu ez yazmalar, vurunca ana avrat sövmeler, en ufak bir şeyde ırkına kadar küfür yemek. Boşuna nefret etmiyorlardır.
Bende Rus düşmanıyım. Gelirse atma oylaması başlatırım.
Hocam bence böyle bir tutum pek doğru değil. Genelleme yapmak yerine kişiye göre davranış sergilemek gerek.

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'I hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Neyse dün yine oldu bu olay adamın biri atma oylaması çıkardı 7 gün ban yedim.
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıyor. Amacım sadece oyun oynamak.

Nikinizi İngilizce yapın profil fotoğrafınızı değiştirin

CS go yani oyunu kendisi de sıkıntılı sırf adam vuracağım zaman yediğim ping yüzünden sadece ateş ederken ping yükseliyor çok garip bir durum yani attığım mermiler tekliyor ve beni vuruyorlar Türk düşmanlığı şöyle diyeyim bu çocuk CS oyuncuları var tam 10 ile 15 yaş arası Ruslara sövüyolar o nedenle ruslarda bıkmış durumda türk görünce banlıyorlar girdiğim birçok maçta Ruslar kendi aralarında konuşuyorlar Türkler de anlamadığı için dövüyorlar bu nedenle ruslarda da bıkkınlık geldi bu nedenle kick liyorlar

Türkler yabancıları vurunca vatan kurtuldu sanıyor ve küfür ediyor. Gerçekten en nefret ettiğim insan tipi. Oyunu gerçek hayat gibi sanan ve yabancıyı vurunca vatan kurtuldu sananlar..

Bize karşı bir ön yargı oluşmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı