CS:GO, uygun sensitivity bulmak

Dosya Ekleri

• 1601226744495.png
    1601226744495.png
    240,1 KB · Görüntüleme: 63
Antreman yapmadan maça giriyorsun galiba. Ondan dolayı hızlı veya yavaş geliyordur sana. En kıl olduğum oyuncu tipidir antremansız maça girmek. Kimse sizi taşımak zorunda değil.

Birinin videosuna göre veya başkalarının ayarlarına göre hiçbir yere varamazsınız. Yapabileceğiniz en iyi şey mouse hareket bölgenizi aşmayacak düzeyde ayarlayıp ayarladığınız sensivity ayarlarına alışmak olacaktır.

Kendimden örnek vermem gerekirse başlarda mouse hareket alanım az olduğu için çok yüksek sensivity ayarlarında oynuyordum, zamanla biraz biraz sensivity ayarını azaltarak düşük sensivity ayarlarına alışmaya çalıştım. Böyle yaparak oynadığım sensivity ayarını 6' dan 2.5-3 seviyelerine çektim. Mouse alanım dar olduğu için daha da küçültemiyorum.

Yani mouse alanına uygun, rahat bir sensivity ayarına ayarla ve ona alışmaya çalış. Belli bir sensivity ayarına ayarladığında şak diye adamları vurmaya başlamazsın, öyle bir şey yok.

Arkadaşında dediği gibi (the_panda) kendine uygun olan ayarlarda oynuyacaksın. Benim tavsiyem 800/1 veya 400/2 veya 1600/0.5 üstüne çok fazla çıkmamalısınız. Kendinize göre deneyin. Ama gidipte 800/2 gibi değerlerle oynamayın.

Birinin videosuna göre veya başkalarının ayarlarına göre hiçbir yere varamazsınız. Yapabileceğiniz en iyi şey mouse hareket bölgenizi aşmayacak düzeyde ayarlayıp ayarladığınız sensivity ayarlarına alışmak olacaktır.

Kendimden örnek vermem gerekirse başlarda mouse hareket alanım az olduğu için çok yüksek sensivity ayarlarında oynuyordum, zamanla biraz biraz sensivity ayarını azaltarak düşük sensivity ayarlarına alışmaya çalıştım. Böyle yaparak oynadığım sensivity ayarını 6'dan 2.5-3 seviyelerine çektim. Mouse alanım dar olduğu için daha da küçültemiyorum.

Yani mouse alanına uygun, rahat bir sensivity ayarına ayarla ve ona alışmaya çalış. Belli bir sensivity ayarına ayarladığında şak diye adamları vurmaya başlamazsın, öyle bir şey yok.

Bende onu söyledim zaten kimseye git furiouss un ayarlarını yap demedik ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı