CS:GO VAC ban attı

Arkadaş listenizde toplam 61 kişi var. Account oluşturma tarihi 2018 yılının 1. ayında olmuş. Arkadaşlarınız içinde en iyi her 6 kişiden birisi hile. %10'a yakın VAC ban yemişler. Ayrıca "mamili" nickli olan Steam profillerinde çıkan sonuçlar hep Türk bayraklı, bu da bana sizin birden çok multiaccounta sahip olduğunuzu düşündürdü. Bu arada profilinizde paylaştığınız 53 kill yaptığınız oyunda takım arkadaşların pingleri türklere ait gibi, zaten en alt sırada olan "daryl'ın crossbowu" nickli kişinin nickinden de belli net olarak Türk olduğu. Bu nicki kullanan kişinin profili gizlenmiş, ama Türk :p ve nedense VAC ban yemiş :) sizce tüm bunlar dışarıdan bakılınca ne anlatmaya çalışıyor. Arkadaş listenizde 61 kişi var, ve her 6 kişiden birisi hileden dolayı VAC ban yemiş. 53 kill aldığınız oyunun ekran görüntüsünde ki birlikte girdiğin kişide Türk ve VAC ban yemiş. Ayrıca yorumlarınızı kontrol ettiğim zaman birilerine sanki smurfmuş gibi "globalim" demişsiniz, fakat anladığım kadarı ile maksimum çıkabildiğin mm rank DMG gibi görünüyor. Bu seviyede kendi rankına göre bir tık aşağıda olan oyunculara 53 kill atan emin ol bayağı iyi bir smurf olmalı. Ama siz öyle değil gibi görünüyorsunuz.

Bu da sizin 53 kill aldığınız maçta birlikte girdiğin kankanızın profili. Eski nicklerine bakarsanız görürsünüz paylaştığınız ekran görüntüsünde ki aynı nicki kullanıyor. Böyle bir nicki herhalde fransız birisi kullanmaz. Mamili nickinden de nedense çok fazla sayıda account var, bazıların adıda Muhammed, sizin profilinizde yazan isimle aynı.

Mamili Steam nick profilleri; https://steamcommunity.com/search/users/#text=mamili

1'den fazla hesabım yok. Geçmişte olan 1,2 arkadaşımın ban yediğini biliyorum hatta 1 maç ta hile açtıklarını söylediler o maçtan sonra rankım bayağı bir düştü 1 veya 2 kere global e çıktım. Ben hile açmadığım konusun da kesinlikle eminim.

1'den fazla hesabım yok. Geçmişte olan 1,2 arkadaşımın ban yediğini biliyorum hatta 1 maç ta hile açtıklarını söylediler o maçtan sonra rankım bayağı bir düştü 1 veya 2 kere global e çıktım. Ben hile açmadığım konusun da kesinlikle eminim.
Dostum öylese bana mantıklı bir şey söylemelisin. Dışarıdan bu duruma baktığın zaman ne anlar insan ? Bir sürü mamili nickli steam profili var, en az 10 tane mamili adlı ve adını Muhammed yazan bir çok kullanıcı var. Tesadüf desen böylesi tesadüften öte bir şey olur. Toplam arkadaş sayısının içinde her 6 kişiden 1 tanesinin VAC ban yiyenlere ne demeli ? Hani arkadaş listene bakınca senin öyle her önüne geleni ekleyen birisine benzemediğini anlatıyor gibi. Toplamda 61 kişi var arkadaş listende. Bilemiyorum yine de önyargı gibi olmasın. Hile değilsen eğer gerçekten o zaman Steam desteğe bir şekilde iletişime geçmen gerek bu konu hakkında.

Dostum öylese bana mantıklı bir şey söylemelisin. Dışarıdan bu duruma baktığın zaman ne anlar insan? Bir sürü mamili nickli Steam profili var, en az 10 tane mamili adlı ve adını Muhammed yazan birçok kullanıcı var. Tesadüf desen böylesi tesadüften öte bir şey olur. Toplam arkadaş sayısının içinde her 6 kişiden 1 tanesinin VAC ban yiyenlere ne demeli? Hani arkadaş listene bakınca senin öyle her önüne geleni ekleyen birisine benzemediğini anlatıyor gibi. Toplamda 61 kişi var arkadaş listende. Bilemiyorum yine de ön yargı gibi olmasın. Hile değilsen eğer gerçekten o zaman Steam desteğe bir şekilde iletişime geçmen gerek bu konu hakkında.

Hocam şimdi tek tek arkadaşlarıma baktım 5 ya da 6 kişi VAC almış bilmem kaç gün önce. Ve ayrıca CS:GO ücretsiz olunca illaki hile açan arkadaşım olmuştur onu kabul ediyorum ve yine de söylüyorum başka bir hesabım yok isim benzerliği olması bence çok normal milyon tane Muhammed var ülke de 10 ya da 20 tanesi mamili yapması anormal değil. Hile açmış olsam neden kendimi bura da paralıyayım. Steam'e dün yazdım. 1 kere tek cevap verdiler.

VAC bani direk hileye bağlamayın. Adam hileden yediyse yazmazdı. Arkada veya oyunun dengesini ilerleyişini bozan bir şey bile VAC atar.

Alakası yok, iletişimini düzelt ilk başta. Sonra da VAC'ın açılımının "Valve anti cheat" olduğunu öğren. Ayrıca adam Overwatch banı yemiş, konuyu okumadan fikrini belirtme.

Arkadaş listenizde toplam 61 kişi var. Account oluşturma tarihi 2018 yılının 1. ayında olmuş. Arkadaşlarınız içinde en iyi her 6 kişiden birisi hile. %10'a yakın vac ban yemişler. Ayrıca "mamili" nickli olan steam profillerinde çıkan sonuçlar hep Türk bayraklı, bu da bana sizin birden çok multiaccounta sahip olduğunuzu düşündürdü. Bu arada profilinizde paylaştığınız 53 kill yaptığınız oyunda takım arkadaşların pingleri Türklere ait gibi, zaten en alt sırada olan "Daryl'ın Crossbowu" nickli kişinin nickinden de belli net olarak Türk olduğu. Bu nicki kullanan kişinin profili gizlenmiş, ama Türk :p Ve nedense VAC ban yemiş :) Sizce tüm bunlar dışardan bakılınca ne anlatmaya çalışıyor. Arkadaş listenizde 61 kişi var, ve her 6 kişiden birisi hileden dolayı VAC ban yemiş. 53 kill aldığınız oyunun ekran görüntüsünde ki birlikte girdiğin kişide Türk ve VAC ban yemiş. Ayrıca yorumlarınızı kontrol ettiğim zaman birilerine sanki smurfmuş gibi "Globalim" demişsiniz, fakat anladığım kadarı ile maksimum çıkabildiğin MM rank DMG gibi görünüyor. Bu seviyede kendi rankına göre bir tık aşağıda olan oyunculara 53 kill atan emin ol bayağı iyi bir smurf olmalı. Ama siz öyle değil gibi görünüyorsunuz.

Bu da sizin 53 kill aldığınız maçta birlikte girdiğin kankanızın profili. Eski nicklerine bakarsanız görürsünüz paylaştığınız ekran görüntüsünde ki aynı nicki kullanıyor. Böyle bir nicki herhalde Fransız birisi kullanmaz. Mamili nickinden de nedense çok fazla sayıda account var, bazıların adıda Muhammed, sizin profilinizde yazan isimle aynı.

Mamili steam nick profilleri; https://steamcommunity.com/search/users/#text=mamili
Bende dün maçlarına baktım 2020 ve 2021 de çok fazla 50 üstü vuruğu maç var.

Ben de hile açtım VAC ban yedim ve hile açmadığımı söyledim. Çoğu VAC ban yiyenlerin söylediği yalandır. Ben yeni hesaba geçtim sizde geçin hesabı açmıyorlar.

Ben de hile açtım VAC ban yedim ve hile açmadığımı söyledim. Çoğu VAC ban yiyenlerin söylediği yalandır. Ben yeni hesaba geçtim sizde geçin hesabı açmıyorlar.

Hocam rahatsız mısın envanterimin gideceğini bile bile neden hile açayım.

Geri
Yukarı