CS:GO VAC ban attı

İnsanlara anlatmak zor. CS, VAC sistemi çok kötü, bana da Overwatch atmışlar, 1000 liradan fazla yeni oyun almıştım. Neden hile kullanayım bu hesapta? Sinirlendim hesabı sildireceğim. Daha da CS oynamam. CS böyle böyle oyuncu kaybediyor.

Kesinlikle normal bir şekilde ölüm maçı girmişsinizdir. Geçmiş olsun, kalkmaz.
Yazıma gülen arkadaşlar, biraz daha anlamaya çalışsaydınız keşke. Kesinlikle hiçbir şey kullanmadan sadece ölüm maçı girmişsinizdir demek istedim. Keşke önce biraz daha düşünseydiniz ne demek istediğimi.

İnsanlara anlatmak zor. CS, VAC sistemi çok kötü, bana da Overwatch atmışlar, 1000 liradan fazla yeni oyun almıştım. Neden hile kullanayım bu hesapta? Sinirlendim hesabı sildireceğim. Daha da CS oynamam. CS böyle böyle oyuncu kaybediyor.
Hocam hesabınızı sildirmeyin. Yazık mı değil geri kalan paranıza?

Söylemeden edemedim neden sürekli hile mi açtın diye soruyorsunuz elemana? Açmamış belli ki ve çözüm istiyor boş boş yazmak için yazıyorsunuz. Ayrıca neden 7 sayfa boyunca hep aynı şeyler tekrar edilmiş? Herkes VAC kalkmaz deyip duruyor. İlk yazan elemanın mesajında beğeni diye bir tuş var görmüş olmanız lazım. Yedi sayfa görünce çözüm falan var sandım girdim klasik boş konu.

Maalesef herkese tek tek anlatmak zorundayım hile kullanmadığımı. Her şey bir yana CS envanterime üzülüyorum.

Dünden beri çok kötü durumdayım ne yapmalıyım bilemiyorum satışta olan eşyalarım da var.

Maalesef herkese tek tek anlatmak zorundayım hile kullanmadığımı. Her şey bir yana CS envanterime üzülüyorum.

Dünden beri çok kötü durumdayım ne yapmalıyım bilemiyorum satışta olan eşyalarım da var.
Geçmiş olsun hocam. Hile yapmadığınızı hissediyorum, belki siz oyun oynarken arkada VAC'la çakışan bir program vardı? Bu ihtimali düşündünüz mü?

Hocam mevlana açtıysanız normal, tespit ettirmeden oynasaydınız Overwatch'a boşuna düşmezdiniz.

Açmadıysanız ticket atın otomatik kalkar. VAC'a dönüşürse geçmiş olsun.

Peki o dediğini açmam için indirmem mi gerekiyor?

Geçmiş olsun hocam. Hile yapmadığınızı hissediyorum, belki siz oyun oynarken arkada VAC'la çakışan bir program vardı? Bu ihtimali düşündünüz mü?

Şöyle söyleyeyim geçmişte çok Torrent oyun TR dil paketi indirdim. 2 gün önce indirimden RDR 2 aldım bir siteden TR yamasını indirdim ertesi gün (dün) Steam'e girdiğim de yasaklanmayı gördüm.

Peki o dediğini açmam için indirmem mi gerekiyor?

Şöyle söyleyeyim geçmişte çok Torrent oyun TR dil paketi indirdim. 2 gün önce indirimden RDR 2 aldım bir siteden TR yamasını indirdim ertesi gün (dün) Steam'e girdiğim de yasaklanmayı gördüm.
Overwatch ban yemişsin programlarla alakası yoktur.

Geri
Yukarı