CS:GO VAC ban attı

Üşenmedim, bütün yorumları okudum. Hile yaptın veya yapmadın bilemem. Öncelikle hesabın envanterine bakıp, ona göre yaptı veya yapmadı diyemeyiz. Belki envanterden öncesinde hile kullanılmış olabilir. (Hesabı açar açmaz envanter dizmediysen tabi). Artık 1 yıl öncesinde kullanılan hilenin cezasını şimdi alabiliyorsun oyunda. Ayrıca overwatch banı yüklenen program veya bilgisayardaki bir virüsle olacak şey değil. Senin maçını bir kaç kişi izlemiş ve senin hile yaptığın kanaatine varmışlar. Eğer gerçekten hile değilsen bu konuda düzeltme istemelisin. Ancak 50+ kill aldığın maçlarda overwatch'a düşmen çok normal. Ceza alma ihtimalin de yüksekmiş. Hesabını kardeşinden başkalarına verdin mi? Bir düşün. Verdiysen, belki onlar hile kullanmış olabilir.

Oncelikle VAC ban yediginizde CS:GO envanteriniz kilitleniyor ne item alip ne de satabiliyorsunuz diye biliyorum. VAC ban yeme sebebiniz ise yan hesabiniz varsa ve kural disi islem yapildiysa ondan dolayi olabilir veya internet kafelere gittiyseniz ve oynadiginiz bilgisayarda islem yapilmissa ondan da olabilir benim aklima simdilik bunlar geliyor.

İnternet kafede ne gibi durumda ban yenebilir?

Üşenmedim, bütün yorumları okudum. Hile yaptın veya yapmadın bilemem. Öncelikle hesabın envanterine bakıp, ona göre yaptı veya yapmadı diyemeyiz. Belki envanterden öncesinde hile kullanılmış olabilir. (hesabı açar açmaz envanter dizmediysen tabii). Artık 1 yıl öncesinde kullanılan hilenin cezasını şimdi alabiliyorsun oyunda. Ayrıca Overwatch banı yüklenen program veya bilgisayardaki bir virüsle olacak şey değil. Senin maçını birkaç kişi izlemiş ve senin hile yaptığın kanaatine varmışlar. Eğer gerçekten hile değilsen bu konuda düzeltme istemelisin. Ancak 50+ kill aldığın maçlarda Overwatch'a düşmen çok normal. Ceza alma ihtimalin de yüksekmiş. Hesabını kardeşinden başkalarına verdin mi? Bir düşün. Verdiysen, belki onlar hile kullanmış olabilir.

Yok hocam Steam hesabım cebimde ki cüzdandan farkı yok kimseye hesabımı vermem.

Arkadaşlar selam, şimdi Steam'e giriş yaptım ve yapar yapmaz bir mesajınız var yazısını gördüm. Başlıkta olan yazı en son CS:GO ölüm maçına girdim 3 hafta önce geçmiş maçlarıma bakayım dedim dereceli rekabet maç yok yazıyor. Ben neden ban yemiş olabilirim ve banı kaldırma imkanım var mı? Bir de Steam envanterime ve Steam pazar ile ilgili bir sorun olur mu?
Hatalı ise kalkar merak etme.

Yok hocam Steam hesabım cebimde ki cüzdandan farkı yok kimseye hesabımı vermem.
Bazen 60 gün bile sürüyor ama hatalı ise kendiliğinden kalkıyor merak etme.

Arkadaşlar selam, şimdi Steam'e giriş yaptım ve yapar yapmaz bir mesajınız var yazısını gördüm. Başlıkta olan yazı en son CS:GO ölüm maçına girdim 3 hafta önce geçmiş maçlarıma bakayım dedim dereceli rekabet maç yok yazıyor. Ben neden ban yemiş olabilirim ve banı kaldırma imkanım var mı? Bir de Steam envanterime ve Steam pazar ile ilgili bir sorun olur mu?

Dostum bir kere bu olay bana da olmuştu bir maçta çok iyi oynayıp Overwatch düşüp VAC ban yemiştim. Hesabı kurtarma ya da item kurtarma yok maalesef gitti o hesap. VAC kullanan tüm oyunlardan da ban yemiş oldun. L4D2 gmod gibi.

Bende nasıl o zaman gmod'da çevrimiçi oynayabiliyorum? (VAC Banlıyım)
Dostum bir kere bu olay bana da olmuştu bir maçta çok iyi oynayıp Overwatch düşüp VAC ban yemiştim. Hesabı kurtarma ya da item kurtarma yok maalesef gitti o hesap. VAC kullanan tüm oyunlardan da ban yemiş oldun. L4D2 gmod gibi.

Geri
Yukarı