CS:GO VAC ban attı

Hocam amacınız ne ben kesin hile mi kullanmış dedim. Faktör banı cümlesi geçmiş ne olduğunu bilmiyorum. Ondan dolayı öyle bir şey kullandıysa kesinleşti mi diye sordum. Bana bir şey demene gerek yok bu kadar insan sana yardımcı olmaya çalışıyor. Boşuna kendimizi kasmayalım bari iyi günler.

Hocam amacınız ne ben kesin hile mi kullanmış dedim. Faktör banı cümlesi geçmiş ne olduğunu bilmiyorum. Ondan dolayı öyle bir şey kullandıysa kesinleşti mi diye sordum. Bana bir şey demene gerek yok bu kadar insan sana yardımcı olmaya çalışıyor. Boşuna kendimizi kasmayalım bari iyi günler.
Evet kırmızı faktörden ban yemiş, bir şekilde 3. parti yazılım kullanılmış hesapta. Kendi kullanmadığından emin gibi, herhalde başkası kullanmış. Eğer hatalı atıldıysa kalkar zaten.

Hile açtığı kesinleşti yazıyorsun. Yardımcı olan insanların yanın da yardımcı olmayanlar da var hile açmadığım halde sırf benimle alay etmek için hile açtın diyenler var sinirlenmemek elde değil. Kırdıysam kusura bakma.

Zamanında ben de VAC yemiştim sonra açtılar banımı. Overwatch değildi benim ama

indir.jpg

Hile açtığı kesinleşti yazıyorsun. Yardımcı olan insanların yanın da yardımcı olmayanlar da var hile açmadığım halde sırf benimle alay etmek için hile açtın diyenler var sinirlenmemek elde değil. Kırdıysam kusura bakma.
Sen kendinden emin isen kalkar ama hile yaptığın halde yapmadım diyorsan sadece kendini kandırırsın.

Eki Görüntüle 1479960
Ben de overwatch yemistim 72 gün sorna kalktı....

Eki Görüntüle 1479960
Şu bildirimin verdiği hazzı hiçbir şey vermiyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı