CS:GO VAC ban attı

Destek ekibine yazmaniz bir seyi degistirmeyecek. Bunu daha önce de belirttim.

Dolandiricilik yasaklamasi VAC yasaklamasindan farklidir. Bu yüzden hesabin bütün islevi kisitlanmaz.
Tamam işte benim herseyi kısıtlanmış hesaptaki oyunları oynayabiliyordum sadece o kadar bakiye envanterler cöp olmuştu.

Hocam 2 gündür yazıyorum Steam'e bura da insanların yazdıklarına bakılırsa imkansız. Eğer bir de Steam hesabım banlanırsa o zaman geçmiş olsun.
Banada hiç geri dönüş yapmadılar destekten, sonra kalktı işte bende sizin gibiydim soğuk su içtim diyorum ya o zaman o kadar karambitli hesaplar vardı bana attıkları bundan kaldirilmamisti vs.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu herifler nasıl ban yemiyor anlamıyorum ortada bir artniyet var. Aylar geçti elimde bu görüntü var ve bu adam ban yemiyor kimse kusura bakmasın ama bu oyundan bir b*k olmaz

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220811-004040_Steam.jpg
    Screenshot_20220811-004040_Steam.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 50
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu herifler nasıl ban yemiyor anlamıyorum ortada bir artniyet var. Aylar geçti elimde bu görüntü var ve bu adam ban yemiyor kimse kusura bakmasın ama bu oyundan bir b*k olmaz.

Oha 3 kişiyi de aynı şekil de vurdu. Adamlar kendilerini göstermediği halde vurdu.

Bu herifler nasıl ban yemiyor anlamıyorum ortada bir artniyet var. Aylar geçti elimde bu görüntü var ve bu adam ban yemiyor kimse kusura bakmasın ama bu oyundan bir b*k olmaz
Bana 7 ay önce gelen hile hala ban yemedi. Artık valvenin kendisinin hile sattığını düşünüyorum. Adam apaçık duvar ve sis arkası herkesi indiriyordu.

Bana 7 ay önce gelen hile hala ban yemedi. Artık valvenin kendisinin hile sattığını düşünüyorum. Adam apaçık duvar ve sis arkası herkesi indiriyordu.
Bu sadece biri takip listemde bunun gibi bir sürü adam var üstünden 1 yıl geçen(mevlana açmıştı son raund) var hatta, hala ban yemediler bakiyorum arada. Hesabim 2018 den beri seçkin ona rağmen bu durumda süphelendiklerinizi izleyin mutlaka hile olduklarını görüyorsunuz

Arkadaşlar selam, şimdi Steam'e giriş yaptım ve yapar yapmaz bir mesajınız var yazısını gördüm. Başlıkta olan yazı en son CS:GO ölüm maçına girdim 3 hafta önce geçmiş maçlarıma bakayım dedim dereceli rekabet maç yok yazıyor. Ben neden ban yemiş olabilirim ve banı kaldırma imkanım var mı? Bir de Steam envanterime ve Steam pazar ile ilgili bir sorun olur mu?
VAC Yasaklaması süresizdir ve kaldırılamaz ayrıca kaldırılması için talep edilemez. Overwatch yasaklamasına itiraz edilebilir fakat %100 kalkma ihtimali doğurmaz.

Bu adamın 8300 wini var madalyaları kırmızı ve yıllardır hile kullanıyor hala ban falan yemedi maçlarının demolarını izleyebilirsiniz.

Bu arada en çok maç girdiğin arkadaşında ban yemiş :D
Kişi VAC ban yememiş , belirli bir oyunun yetkilileri tarafından banlanmış. Kişinin CS:GO envanteri ve CS:GO oyununa erişimi hala bulunuyor.

VAC Yasaklaması süresizdir ve kaldırılamaz ayrıca kaldırılması için talep edilemez. Overwatch yasaklamasına itiraz edilebilir fakat %100 kalkma ihtimali doğurmaz.

Kişi VAC ban yememiş , belirli bir oyunun yetkilileri tarafından banlanmış. Kişinin CS:GO envanteri ve CS:GO oyununa erişimi hala bulunuyor.
Kardeşim eğer oyun yasaklamasını cs:go dan aldı ise envantere falan erişemez.

Geri
Yukarı