CS:GO VAC ban attı

yok hocam, ben Overwatch'ta basit eğlencede bir aimlocku raporlamıştım diye hatırlıyorum.
Yanlış bilgiymiş. Şimdi hatırladım Dust 2 rekabet moduydu. Kuzeniniz yalan söylüyor hocam. Rekabet veya yoldaş girmiş. Envanterinize üzüldüm, geçmiş olsun.

Elden bir şey gelmiyor. Unutup önüme bakacağım artık.

Basit eglence modunda nasil Overwatch tarafindan oyun yasaklanmasi almis? Overwatch sadece rekabetci ve yoldas modu icin gecerli degil mi?

VAC degil, oyun yasaklanmasi almissiniz. Burasi önemli.
Overwatch tarafından almamış. Öyle bir şey yazmıyor zaten konu sahibinin Steam'inde ve CSGO'sunda. Kırmızı faktör yüzünden oyun yasaklaması almış.

Overwatch tarafından almamış. Kırmızı faktör yüzünden oyun yasaklaması almış.

Degisen ne ki? Overwatch tarafindan verilen bir yasaklama degil mi sonucta? Oyunda zaten iki tane sistem mevcut. Biri VAC, digeri de Overwatch. Oyun yasaklanmasi verildigine göre Overwatch tarafindan yasaklanmis. Hesabinda hile kullanildigini belirtmis ayrica.

Counter-Strike: Global Offensive oyunundan Overwatch ile kalıcı olarak yasaklandınız.​

Bu şekilde yazıyor Steam'de.

Konu sahibinin mesaji.

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun hocam.

Teşekkürler.

Çok geçmiş olsun hocam.

Teşekkürler.

Arkadaşlar selam CS:GO VAC ban yedikten sonra envanterim de olan eşyalara dokunamazken VAC ban öncesi pazara koyduğum bowie bıçağı | solgun az aşınmış an itibari ile satılmış. Ben 14 k ya koymuştum hesabıma ise 12 k para gelmiş. Envanterimin ve oyun saatimin gittiğine çok üzülmüştüm ancak bu satış bir nebze de olsa beni mutlu etti. Şimdi hesabım da olan parayı nasıl değerlendirebilirim?

Arkadaşlar selam CS:GO VAC ban yedikten sonra envanterim de olan eşyalara dokunamazken VAC ban öncesi pazara koyduğum bowie bıçağı | solgun az aşınmış an itibari ile satılmış. Ben 14 k ya koymuştum hesabıma ise 12 k para gelmiş. Envanterimin ve oyun saatimin gittiğine çok üzülmüştüm ancak bu satış bir nebze de olsa beni mutlu etti. Şimdi hesabım da olan parayı nasıl değerlendirebilirim?

Son düzenleme:
Gerçekten böyle oluyor mu? Haksız yere VAC yasağı varsa neden değerli eşyalara para verelim?
Haksız ban yeniyor kardeşim, otomatik kaldırılır diyorlar ama kaldırılmayan çok var.
Mesela ben, her rekabetçi maçında sonuncu olan ben ban yedim ve 221 gündür bekliyorum banın kalkmasını, belki hesabı hala incelememişlerdir diye bir umut bekliyorum, neden umut ediyorum çünkü banı çok geç kalkan hesaplarda var.

Haksız ban yeniyor kardeşim, otomatik kaldırılır diyorlar ama kaldırılmayan çok var.
Mesela ben, her rekabetçi maçında sonuncu olan ben ban yedim ve 221 gündür bekliyorum banın kalkmasını, belki hesabı hala incelememişlerdir diye bir umut bekliyorum, neden umut ediyorum çünkü banı çok geç kalkan hesaplarda var.

Anladım. Ama neredeyse imkansız.

Yeni konular

Geri
Yukarı