CS:GO VAC Ban için Overwatch kararı yeterli mi?

Daha fazla  
SSG silahını diğer silahlardan çok daha iyi kullanıyorum, son zamanlarda baya head shot atıyorum. Herhangi bir hack kullanmadım, sürekli rapor yiyorum. Envanterim de var, sürekli tedirginim. Yani boş yere ban yer miyim diye. Overwatch'da hack deseler bile Valve kontrol ediyor mu? Yoksa direkt izleyenler ne derse o mu? Lütfen yardım edin, tedirginim surekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Overwatch 'a düşmen için 24 saat içerisinde 10 farklı kişi tarafından rapor edilmen gerekir.Bu süreç senin hareketlerini 10 farklı kişinin izlemesi ve çoğunluğun HACK demesi ile gene son olarak asıl karar verici olan VALVE'ye kalır.Onlarda daha detaylı inceler ve kararı verir.Ölyle kolay değil vac ban atmak.
Öyle olsaydı profesyonel oyuncular şu an VAC yemişlerdi defalarca :) Merak etme daha da iyi vur, 100 kere de şikayet etseler bir şey fark etmez. Eğer hile değilsen ban yemezsin. Şimdi gir oyuna ve daha iyi oyna kaptan ;)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı