CS:GO VAC dalgası sonrası ne yapılmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birbirinden bağımsız çalışan her iki sistemin aynı anda hatalı yasaklama verme ihtimali yok. O yüzden yasaklamanın kalkmayacağından eminim.

VAC dalgası öyle rastgele yapılan bir şey de değil ayrıca. Valve birçok hesabı önceden özenle kara listeye alıp sonradan icabına bakıyor.

Sözüm meclisten dışarı, daha önce ücretli hile, skin changer ve tespit edilemeyen yazılımlar kullanıp böbürlenenler, şu an hüsrana uğramış durumdalar.

Seviyorum bu VAC ban dalga olayını.
Hocam kırmızı güven faktörü ne sahiptim galiba acaba bana da vurmuş mudur VAC ban?

Konu sahibine yüklenilmiş fakat Reddit'te aynı sorundan bahseden ve banı kaldırılan çok fazla kişi var son 24 saatte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışılamaz ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz.

Eğer bir VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiği tespit edilirse otomatik olarak kaldırılır.

VAC yasakları kalıcıdır. Hiçbir durumda kaldırma söz konusu olamaz.
VAC banlar asla hatalı verilmez. Veriildiyse otomatik kalkar.
Otomatik kalkmaz ise desteğe falan yazmayın. Banınızı kabullenin.

Sırf güven faktörünün kırmızı olmasıyla VAC yasağı almazsınız.

Öncelikle yazım hatasından dolayı yasaklamam vardı özür dilerim.
Şu videoyu izlersenz bu olay daha da netleşir diye düşünüyorum.
Ve şu videoya bakarsanız da sevinirim çünkü çoğu ban yiyenlerin hesaplarını paylaşmış adam.
Ve o Video'da bende varım ama dikkat ederseniz çoğu hesapta hiçbir şey yok.
Yani demek istediğim 1-2 Steam leveli olan , oynanma saati 40-50 olan insanlar.
Öncelikle yazım hatasından dolayı yasaklamam vardı özür dilerim.
Şu videoyu izlersenz bu olay daha da netleşir diye düşünüyorum.
Ve şu videoya bakarsanız da sevinirim çünkü çoğu ban yiyenlerin hesaplarını paylaşmış adam.
Ve o Video'da bende varım ama dikkat ederseniz çoğu hesapta hiçbir şey yok.
Yani demek istediğim 1-2 Steam Level'i olan, oynanma saati 40-50 olan insanlar.

Ve bu banlanan hesaplar için oyun güzel bir temizlenmiştir ama ben ban yiyen hesabımdan report edilen oyunculara baktım 10 kişiden 2'si ban yemiş. (Ortalama olarak).
Neyse arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim.
Ben sanırım yeni hesabımda oynayacağım ama bilmediğim herhangi bir virüs varsa diye bilgisayara format atıp, temizleyeceğim.
Ve tüm Steam oyunlarımı silip, sıfırdan başlayacağım.
Yoksa ondan sonra saçma sapan VAC dalgalarından bizde etkileniyoruz.

Son düzenleme:
@turkiyecokguzelyeenim

Siz önce Overwatch yasaklaması almışsınız, ardından yasaklamanız VAC yasağına dönüştürülmüş. Böyle bir yasaklamanın da hatalı olma ihtimali sıfır.

Bu zamana kadar hem Overwatch hem de VAC tarafından yasaklama alıp da, yasaklaması kaldırılan bir kişi bile yok.

Direkt VAC tarafından yasaklansaydınız o zaman hatalı olma ihtimali vardı, fakat sizin durumunuz farklı.

Biliyorsunuz ki 11-12 Ağustos tarihlerinde ciddi bir VAC dalgası oluştu ve bu VAC dalgasından muzdarip olan oyuncu sayısı bir hayli fazla.
Güven faktörü kırmızı olan oyuncuların çoğunluğu banlandı. Ben de dahil.
Bazı insanlar, eğer cidden hatalıysa Valve, hesapları 1-2 ay sonra göz önünde bulunduruyormuş.
Sizce ben 1-2 ay beklemeli miyim? Çünkü Overwatch Ban'ım VAC banına dönüştü ve bazıları bekle diyor bazıları boşuna bekleme VAC açılmaz diyor.

Sizce ben ne yapmalıyım?
Aklımda GameSatış gibi sitelerden CS:GO hesabı almak var çünkü yeni bir hesap oluştursan ve Prime satın alsan oyunda çoğunlukla karşına hileciler geliyor ve senin de ister istemez güven faktörün kırmızı oluyor ve bunun sonucunda saçma sapan VAC dalgalarında araya kaynayabiliyorsunuz.
Bundan sonra size bunu içmek düşer😁
EE3F30AD-647D-406A-A547-A4F7A6A4387C.jpeg

Hayat devam ediyor, takma kafana başka oyun mu yok😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı