CS:GO 2022 VAC-ban dalgası mı geldi?

Hocam yapmak isteseler şu vakte kadar yaparlardı. Şu zamana kadar VAC'da tık yok. Tahminimce bir kaç sene içinde düzeltmezseler oyun ciddi ciddi diğer bedava oyunlar gibi ölecek. Ki ölmeye başladı bile. Konu sahibi gibi **** insanlar saolsun.

İstediğin kadar reportla. Adam bariz hile olduğunu belli ede ede oynamış. Ban yedemediyse bizim reportlarımızla ban yerse ayıp olur :D
Öldü ki zaten. İnsanlar bu oyunu sadece item pazarı ve e-spor maçları için kullanıyor.
Normal bir kullanıcı rekabetçi girmek istediğinde mecburen özel platformlara başvurması gerekecek.

Hiçbir yorumu okumadım. Konunun ilk cümlelerine baktım. Danger Zone rankınızdan hile yaptığınız belli zaten. Oyunu belli bir seviye oynayan ve belli saat üzerini deneyimlemiş çoğu kişi anlar.

Hocam paranız varsa ban yemezsiniz aylık 20€ olan hileler var onları kulanıyordur ow düşmediği sürece bir şey olmaz.
OW düşse bile zerre sıkıntı olmaz :D Sırf hilecileri banlamak için bi ara full OW yapıyordum. Yemin erderim ki 10 ow yaptıysam 10'u da hile (geneli spinbot veya) daha 1 tanesinin bile "BAN YEDİ" bildirimini almadım :D

Ow düşse bile zerre sıkıntı olmaz :D sırf hilecileri banlamak için bir ara Full ow yapıyordum. Yemin erderim ki 10 ow yaptıysam 10'u da hile (geneli spinbot veya) daha 1 tanesinin bile "ban yedi" bildirimini almadım :D

Topluluğun hilecilerle mücadele etmesi bir işe yaramıyor ne yazıki bunun farkına vardığım zamandan beri hile açıyorum doğru yazılımları buldunuz zaman ne yaziki ban falanda yemiyosunuz.

Linç atacak arkadaşlar olursa söyleyeyim oyunu 3K saat oynadım 500saat hile ile oynadım keşke hep hile açsaydım aşırı zevkli bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı