Çözüldü CS:GO VAC hatası yüzünden oyundan atılıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DemonDamage

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Steam'ın sayfasından sunduğu tüm çözümleri yaptım ancak hata almaya hala devam ediyorum. Bilgisayarımı yeni aldım içerisinde sadece CS:GO kurulu farklı kurulu olan üçüncü parti bir yazılım yok.
vac.png

Çözüm
Sorun çözülmüştür. C:\Program Files (x86)\Steam\bin dosyası içerisindeki "steamservice.dll" adlı dosyayı kopyalayıp, C:\Program Files (x86)\Steam'a yapıştırdıktan sonra VAC hatası almamaya başladım. Konu kapanabilir.
Bu tarz sorunların çözümü genelde oyun dosyalarını doğrulayarak oluyor. Steam kütüphanenize gelip Counter Strike: Global Offensive'e sağ tıklayın ardından özellikler seçeneğine tıklayın, açılan pencerenin üst kısmında yerel dosyalar seçeneğini göreceksiniz, oraya giriş yaptıktan sonra "Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula" seçeneğine tıklayın.

Steam'i yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Bu tarz sorunların çözümü genelde oyun dosyalarını doğrulayarak oluyor. Steam kütüphanenize gelip Counter Strike: Global Offensive'e sağ tıklayın ardından özellikler seçeneğine tıklayın, açılan pencerenin üst kısmında yerel dosyalar seçeneğini göreceksiniz, oraya giriş yaptıktan sonra "Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula" seçeneğine tıklayın.
Açıklamada dediğim gibi Steam'ın sunduğu tüm çözümleri denedim ama başarısız sonuç aldım.

Sorun çözülmüştür. C:\Program Files (x86)\Steam\bin dosyası içerisindeki "steamservice.dll" adlı dosyayı kopyalayıp, C:\Program Files (x86)\Steam'a yapıştırdıktan sonra VAC hatası almamaya başladım. Konu kapanabilir.

Çözüm

Geri
Yukarı