CS:GO virüs yüzünden VAC ban!

Arkadaşlar en başından anlatayım olayı;

CS:GO 2 yıldır oynuyorum 900 saatim var ancak VAC yedim ve mis gibi kariyerim mahvoldu. Şimdi olayı anlatayım neden VAC yediğimi. Arkadaşlar 2019 yılında çok tanıdığım iyi bir Steam arkadaşım vardı. İyi anlaşıyorduk birbirimize. Benim CS'de 700 saatim vardı o zamanlar. Ben de tabii oyun oynadıkça skinler bıçaklara ilgim çoğaldı genel olarak kumar sitelerine göz atıyordum CS. Money, Hellcase vs. sitelerde geziniyordum. Daha sonra arkadaşım bana bir link attı. Al burası da kumar sitesi çok iyi kazanç var diyordu. Ben de linke tıklar tıklamaz bir şey indirdi. Ne indirdiğimi bile göremedim. Site açılmadı ama bir şey indirdi. Arkadaş yabancı sordum "bu ne açılmadı" diye arkadaşlıktan engelledi beni. Ben de tabii dolandırıcı vs. sanıp Steam şifremi değiştirdim ve o indirdiği dosyayı aramaya başladım. Denetim masasından o kadar baktım bulamadım. 2-3 defa Anti-Virüs programıyla taradım sonuç çıkmadı, temizdi. Ben de gün geçtikçe rahatladım. Bir sıkıntı olmadı aradan 1 yıl geçti. 1K saatim vardı CS'de. Bir anda VAC ban yedim. Desteğe yazdım açın diye hile dosyası algılamışlar PC'de. Banım kalkmadı ya benim oyunda 1K saatim var. Madalyalarım var 100TL'lik envanterim var. Ben niye hile açayım dedim. Hile var mı diye bakındım belki fark etmeden indirmişimdir diye bulamadım. Başka hesap açtım ama inanmayacaksınız ondan da ilk 3 maçımdan sonra VAC yedim. Gene dosyalara o kadar baktım bulamadım. Hile var mı diye oyunu silip yükledim en sonunda bulmayı başardım. Csgodwordhack isimli bir dosya buldum. Denetim masasından silmeye çalıştım silinmiyor. Arkadaş kaldır diyorum kaldırmıyor. Ee tabii yine de bana göre haksız ban yedim. Ama maalesef uyanık olmalıymışım. Bir link yüzünden kariyerim mahvoldu. Steam desteğe olanları anlattım ama bir sonuç yok arkadaşlar. Sizden tek isteğim bu dosyayı nereden kaldırabilirim? Denetim masasından kaldırmaya çalışyorum kalkmıyor. Bunu nasıl sileceğim? Hiçbir fikrim yok.

Dosya Ekleri

• hile.jpg
    hile.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 181
Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldırılamayan kaldır seçeneği olmayan uygulamalar için kaldırma araçları var IOBit/Revo unistaller işe yarayabilir. Daha önce kullandım bir zararını görmedim IObit'in kendi reklamları haricinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı