CS:GO VAC yasağı

GodlyTULPAR

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Steam hesabıma girdiğimde bir mesaj önüme çıktı ve CS:GO oyunundan VAC ban yemişim. Ama bir türlü anlam veremedim, CS:GO'ya arkadaş ortamı olduğu zamanlarda girerim sadece. Ve en son 1 Eylül'de hesabım çalındığında girilmiş (aynı gün geri aldım). Sebebini merak ediyorum sadece fazla girmem zaten CS'ye.
Başka bir sebep de Steam oyununda bir dosya değiştirmiş olmam. Medieval 2 Total War oyununa mod ekledim ve bir dosya eklemem gerekti kingdoms.exe adlı. Bundan dolayı olabilir mi? Eğer öyleyse bir an önce kaldırayım. :D
Bir başka Valve oyunu olan L4D2'ye girebiliyorum bu arada.

Arkadaşlar bugün Steam hesabıma girdiğimde bir mesaj önüme çıktı ve CS:GO oyunundan VAC ban yemişim. Ama bir türlü anlam veremedim, CS:GO'ya arkadaş ortamı olduğu zamanlarda girerim sadece. Ve en son 1 Eylül'de hesabım çalındığında girilmiş (aynı gün geri aldım). Sebebini merak ediyorum sadece fazla girmem zaten CS'ye.
Başka bir sebep de Steam oyununda bir dosya değiştirmiş olmam. Medieval 2 Total War oyununa mod ekledim ve bir dosya eklemem gerekti kingdoms.exe adlı. Bundan dolayı olabilir mi? Eğer öyleyse bir an önce kaldırayım. :D
Bir başka Valve oyunu olan L4D2'ye girebiliyorum bu arada.
Overwatch'a duser muhtemelen oradan anlasilir hile yapilip yapilmadigi. Eger ban yerseniz ve siz hile acmamissaniz talihsiz bir durum.

VAC yediğiniz zaman sadece o oyunun güvenli sunucularında oynayamazsınız. Mesela Garry's Mod'da ban yediniz ama CS:GO oynamaya devam edebilirsiniz.

Hesabınız çalınmışken hile yapılmış olabilir. VAC yasakları anında verilmiyor. Hatalı ise kendiliğinden kaldırılır zaten.

Bence de çalan kişi, gıcıklığına hile açmıştır.

Öyle hocam oyunun orijinal dosyalarını karıştırmak.
Bir yerde okumuştum hatta.

Demeyin hocam ya ne güzel mod oynuyorduk :D

Geri
Yukarı