CS:GO VAC yasağı

GodlyTULPAR

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Steam hesabıma girdiğimde bir mesaj önüme çıktı ve CS:GO oyunundan VAC ban yemişim. Ama bir türlü anlam veremedim, CS:GO'ya arkadaş ortamı olduğu zamanlarda girerim sadece. Ve en son 1 Eylül'de hesabım çalındığında girilmiş (aynı gün geri aldım). Sebebini merak ediyorum sadece fazla girmem zaten CS'ye.
Başka bir sebep de Steam oyununda bir dosya değiştirmiş olmam. Medieval 2 Total War oyununa mod ekledim ve bir dosya eklemem gerekti kingdoms.exe adlı. Bundan dolayı olabilir mi? Eğer öyleyse bir an önce kaldırayım. :D
Bir başka Valve oyunu olan L4D2'ye girebiliyorum bu arada.

Anladım ben bu olayı çok görüyorum bu aralar geçmiş olsun çok önemli bir hesap mı o kaç TL yaptırdınız.

CS:GO önemli değil ya benim için sorun yok o yüzden şu an sebebi anlamaya çalışıyorum. Umarım moddan kaynaklı değildir oyunu mod oynamak için daha dün aldım ve iade süresini geçtim :D

Medieval 2 Total War oyununa mod ekledim

Bir oyundan VAC yasaklanması alabilmeniz için ilgili oyunun çekirdek dosyalarına, yani DLL veya çalıştırılabilir dosyalara müdahale etmeniz gerekir. Mediaval'de mod kullanmayla CS: GO'dan yasaklama almazsınız.

Eğer yasaklamanız hatalı olarak verilmişse zaten otomatik olarak kaldırılacaktır. Kaldırılmayacak olursa hatalı olmadığı anlamına gelir.

Bir oyundan VAC yasaklanması alabilmeniz için ilgili oyunun çekirdek dosyalarına, yani DLL veya çalıştırılabilir dosyalara müdahale etmeniz gerekir. Mediaval'de mod kullanmayla CS: GO'dan yasaklama almazsınız.

Eğer yasaklamanız hatalı olarak verilmişse zaten otomatik olarak kaldırılacaktır. Kaldırılmayacak olursa hatalı olmadığı anlamına gelir.
dediğim gibi sadece medieval.exe dosyasını kopyalayıp masaüstüne attım kingdoms.exe yapıp tekrar ait olduğu dosyaya attım bu bir tek.

CS:GO önemli değil ya benim için sorun yok o yüzden şu an sebebi anlamaya çalışıyorum. Umarım moddan kaynaklı değildir oyunu mod oynamak için daha dün aldım ve iade süresini geçtim :D
Modla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Korsan oyunu bile Spacewar adı altında oynayıp ban yemiyor insanlar. Tek sebep çalan kişi gibi duruyor. Başka oyunun modu CS:GO'yu ilgilendirmiyor çünkü.

Geri
Yukarı