CS:GO VAC yememek için ne yapılmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşım Kaspersky gibi antivirüs programlarını indirme hiç önermem onun yerine Malwarebytes kullanmanı öneririm ve indirdikten sonra bir tarama yapar mısın?
Dediğinizde bir virüs programı sanırım. Tamam yarın indirip tarama yaptıracağım.

Valorantın göz dağı veren bir anti hile sistemi var. Bence bu yeterli bir sebep.
Benim için valorant oynanılası bir oyun dahi değil, tabi bu kişisel görüşüm. Zevk meselesi sevmiyorum. "0" hile dahi olsa açıpta oynamam ki zaten indirme bile indirmedim. Ama Anti-Cheat'inin diğer oyunlarda sıkıntı yapması can sıkıcı arkadaşımın bilgisayarında sorunu çözene kadar akla karayı seçmiştik. Oradan aklıma geldi belki CS:GO'da da sıkıntı çıkartıyordur.

Arkadaşlar herkese teşekkürler gerekli cevabı aldım. Sanırım drivlerımda bir sorun yokmuş. En kısa süre içerisinde bilgisayarıma tarama yaptıracağım. Konu kilitlenebilir.

Arkadaşım Kaspersky gibi antivirüs programlarını indirme hiç önermem onun yerine Malwarebytes kullanmanı öneririm ve indirdikten sonra bir tarama yapar mısın?
Şaka mı bu? Anti-Malware ile Gerçek zamanlı anti-virüs'ü nasıl karşılaştırırsın? Bir de Kaspersky'i önermeyip sadece Malwarebytes kullan diyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı