CS:GO ve LoL gibi oyunlarda düşük FPS değerleri

Bilgisayarım R6 Siege gibi bir oyunda 1080p Ultra her şey açık ayarlarda 130 ortalama FPS verirken CS:GO gibi bir oyunda 720p çözünürlükte orta ayarlarda 120 ortalama FPS veriyor gelelim LoL'e bazen 90'a bile düşüyor ortalama 130 FPS benim laptopumda bir sorun olabilir mi?
GPU: GTX1650 4 GB VRAM.
CPU: i5 9300h.
RAM: 16 GB 2600 MHz.
Seninle aynı sisteme sahibim sürücülerinde bir sorun olabilir. Bende lol de 250 fps civarı falan oluyor. Cs de ise 200 civarı ama çözünürlük düşürürsem 300'ü de görebiliyorum.

En güncel sürümleri yüklü virüs olduğunu sanmıyorum orijinal olmayan bir şey yüklemedim hiç Windows Defender sürekli açık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ile FPS artar.

Bilgisayarım R6 Siege gibi bir oyunda 1080p Ultra her şey açık ayarlarda 130 ortalama FPS verirken CS:GO gibi bir oyunda 720p çözünürlükte orta ayarlarda 120 ortalama FPS veriyor gelelim LoL'e bazen 90'a bile düşüyor ortalama 130 FPS benim laptopumda bir sorun olabilir mi?
GPU: GTX1650 4 GB VRAM.
CPU: i5 9300h.
RAM: 16 GB 2600 MHz.
Hocam monitörünüz kaç Hz ?

aynı laptop bende de var -8gb ram olması haricinde- sende bi anormallik var özellikle lolde çok anormallik var dostum. Acaba güç tasarrufunda falan çalıştırıyor olabilir misin? Veya en kuvvetli ihtimal oyun içinde gtx 1650 yerine intelin ekran kartını kullandığı.

Geri
Yukarı