CS:GO ve Valorant farkları

Hocam phoenix demişsiniz ama biraz mantık yürütün radyanitin etkisisine giren kişiler süper kahraman gibi özel özellikler kazanıyor phoenix te girdi yani adamın erimemesi oyunun hikayesi yüzünden eğer yine de kötü diyorsanız kafanıza bozuk silgi atacağım

Bana göre Valorant CS:GO'dan daha güzel. Fikrime saygı duymak zorundasınız.

Çok güzel karşılaştırma yapmışsınız bir daha yapmayın lütfen.

Bu arada niye sadece kötü özelliklerini söylediniz? Neden karşılaştırma yapmadınız?

Zaten diyorum ya. Valorant'in kötü yanlarını (aklıma geldiği ve gördüğüm kadarıyla) ortaya attım. CS en iyi FPS oyundur. "herkes CS oynayacak" dediğimizde hatırlamıyorum. CS'nın kötü yanları evet hile hep olmasa da görebilirsin. Ama Valorant tamam eyvallah daha hile yok. Ama hiç mi cikmiyacak? Ben de hala yavuz selim isimli arkadaşa anlatamadım olayı. Ben burada CS'yi savunmuyorum. Valorant'in CS'den katbekat düşük yanları ve CS de herkesin bu hile kavramının birkaç şekilde cevaplamaya çalıştım. Anlatamıyorum ama elde değil. Ve sormuş birisi kaç vuruyorsun diye su kadar söyleyeyim. Dengeli olur genelde skorum örneğin oyun sonu 20 18 olabilir belli olmaz iyi oynarım. 35 10 olur. Zamanına göre değişir.
Bana göre Valorant CS:GO'dan daha güzel. Fikrime saygı duymak zorundasınız.

Çok güzel karşılaştırma yapmışsınız bir daha yapmayın lütfen.

Saygı duyarım kararınıza. Ben size Valorant'ı bırakında demedim.

Karşılaştırma konusu da açar mısınız? İyi ve kötü özelliklerini karşılaştırmak için.

Hocam hile yok kusura bakmayın ama çok rahatça var çünkü Python ile aimbot yaptım ve öyle efsane Python kullanmıyorum 1 ayda öğrendiklerim le (toplam 40 saat ile) yaptım

Örnek verdim. Saçma yani can alması değil. Kendi takımını bile erimesi.

Valorant son zamanlarda oynadığım en kötü Online oyun olabilir.

Karşılaştırma konusu da açar mısınız? İyi ve kötü özelliklerini karşılaştırmak için.

Bir gün neden olmasın. Açık konuşim Valorant'ta girdugum kadar bugu henüz rastalamadim. CS de de tek tük molotof un map dışı patlaması vs. gerekirse CS'yi de gömeriz ama dediğim gibi henüz CS ile Valorant karsilastirilabilecek bir seviyede olmadığını düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…