CS:GO ve Valorant farkları

Benim kendimce Valorantta en eksik gördüğüm şey silah ve ekonomi. Bazı silahlar (shorty,bulldog,bucky,ares ve biraz da stinger) kaldırılıp yerine daha ideal silahlar getirilmesi lazım. CSde neredeyse her maçtan sonra en çok farklı silahla adam öldürme ödülünü alıyorum. Valorant çok yeni olduğu için CS ile tek tek özelliklerini kıyaslamak doğru değil bence. Ekonomi olarak da max para (9000) biraz daha yüksek olmalı bence. Valorantın önü açık destek kesilmediği sürece ancak şu anlık Cs>Valo.

Bunu hiç çekinmeden söyleyeceğim ki sen bir CS fanboyusun. Konu başlığıyla da içerik uyumlu değil. Farklar yerine "CS övme Valorant gömme olmalıydı" başlık. Saçmaladığın yerler de var.

Özellikle buradaki ilişki tamamen alakasız ve saçma.

Ben her ikisini de eğlenerek oynuyorum. İkisini de 5 arkadaş girdiğimiz için genelde takım konusunda bir sıkıntı yok. Ha veletler var mı dersen Valorant'ta daha çok var. Ama CS'de de az değil.

Dile getirdim. Görmemişsin. Fanboy değilim burada Valorant'in kötü yanlarını ortaya çıkardım. Ve skin olayı... Asil serisi en basit örneğidir. Normal scope la arasında dünya kadar fark var. Yerden bulduğunda almayan ya operatör almistir ya daha pahalı bir skini vardır ya da yeni başlamıştır. Başka bir konu açarsam karşılaştırma yaparım. Bu benim konu başlığım değil bu arada moderatorler basitlestirmis. Valorant'in bütün rezil yanları idi başlık. CS:GO'ya kiyasladigim için böyle olmuştur sanırım.
Benim kendimce Valorant'ta en eksik gördüğüm şey silah ve ekonomi. Bazı silahlar (shorty, bulldog, bucky, ares ve biraz da Stinger) kaldırılıp yerine daha ideal silahlar getirilmesi lazım. CS'de neredeyse her maçtan sonra en çok farklı silahla adam öldürme ödülünü alıyorum. Valorant çok yeni olduğu için CS ile tek tek özelliklerini kıyaslamak doğru değil bence. Ekonomi olarak da Max para (9000) biraz daha yüksek olmalı bence. Valorant'ın önü açık destek kesilmediği sürece ancak şu anlık cs>valo.

Evet. Yeterli cevap.

Şu VALORANT'a bi CS:GO gibi konsol şeyi gelse bayağı iyi olur. Karakterin kolu ekranı kaplıyor.

Ben Valorant'ı takdir ediyorum anti cheat'lerinden ve oyunculara sağladıkları imkanlardan dolayı. Ben Valorant oynadım ama sevemedim bana CS daha çok zevk verdi. Ama bu Valorant'ın çöp bir oyun olduğu anlamına da gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı