CS:GO ve Valorant farkları

Hocam ne gibi bir fark var anlayamadım?
Hocam size şöyle göstereyim. Alttaki silahlardan ikisi de Vandal. Ama birinin vuruş hissiyatı çok daha farklı.
1611681304733.png

1611681323811.png

Valorant daha bu kadar yeniyken bu kadar oyuncu kazanıp bu kadar mükemmel iş çıkarması normal mi? CS:GO'yu övüp valorantı dövmüşsünüz. Kişiye göre değişir bu. Bilmem cs nin grafileri daha iyi silah hissiyatı daha iyi... Kişiye göre değişir arkadaş! Mesela ben valorantın grafiklerini daha çok seviyorum ve atış hissiyatı olsun yetenekler olsun çok güzel ve "yeni" bir oyun. Ben valorantı seviyorum diye cs ye kötü diyemem, demem. İkisi de çok güzel oyunlar. Yaş kitlesi olarak haklısınız ama. Oyun yebi, kusuru olacak tabii.

@78nX Silahın sesi, dürbünü, neredeyse her şeyi değişiyor. Örneğin ben Asil Vandal ile oynuyorken normal Vandal ile oynadığımdan çok daha iyi oynuyordum. Oyunda kesinlikle bir şeyler değiştiriyor. Ben de bir nevi Pay to Win olduğunu anlayınca oyunu bıraktım zaten. 😀

@78nX silahın sesi, dürbünü, neredeyse her şeyi değişiyor. Örneğin ben asil vandal ile oynuyorken normal vandal ile oynadığımdan çok daha iyi oynuyordum. Oyunda kesinlikle bir şeyler değiştiriyor. Ben de bir nevi pay to Win olduğunu anlayınca oyunu bıraktım zaten. 😀

Hocam oyunda hiç skin kullanmadan radyant olan bir sürü insan var. Ayrıca skinler sadece sesi değiştir. Hem oyun P2W olsa sence hiç bu kadar oynanırmı. Oyunda dürbün değişmemektedir sadece silahın görünüşü ve sesi değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı