CS:GO ve Valorant farkları

"Şey" kelimesinin daima ayrı yazıldığını bile bilmeyen birisi yazdı bunu.
Ayrıca maddelerine açıklamalar koymuş. Beğenmek zorunda değilsin. İlla hemen bi' karşı çıkmanız lazım ya.

Veya direkt Jett kitlemen yetiyor :)

Ama rehberde olmayan bir şey var:
Valve yıllardır bu işi yaparken ve ilk oyunu CS:GO değilken, Valorant'ın da bu kefeye konmuş olması pek doğru bir rekabet değil bence.

Jett kitleme... Unutmuşum 😁

Valorant'taki en sevmediğim şey bu insanlar ya vandal ya Phantom'ya spectre ya da operator oynuyorlar.

Operatör oynayamıyorum benlik değil sadece taarruz oynuyorum dedim. Beğenip begenmemeniz beni gidipte pompalı oynamayacak ne de olsa.
Hocam orada sorun yok sizin çoluk çocuk dedikleriniz kaç vuruyor orayı merak ediyorum çoluk çocuk yüzünden rank düştüm demişsiniz.

Her çocuk kötü demdidm toxic oluyor. Ama şöyle düşünün. 2*/9 gidiyorsunuz. Takımın 3/1* 5/1* çok rastladım ben bunlara önce kötü oyuncu derim üstüne üstlük toxiclik yapanlara ise emek hırsızı.

Bunu hiç çekinmeden söyleyeceğim ki sen bir CS fanboyusun. Konu başlığıyla da içerik uyumlu değil. Farklar yerine "CS övme Valorant gömme olmalıydı" başlık. Saçmaladığın yerler de var.
2-)Vurus hissiyatı M4A1S, M4A, AK47 AWP silahlarınin vuruş hissiyatı çok hoş. Skin olsun olmasın aynı hissiyat. Ama Valorant'ta o hissiyatı almak için oyuna 50 60 TL yatırıp bir skin almam lazım 😁
Özellikle buradaki ilişki tamamen alakasız ve saçma.

Ben her ikisini de eğlenerek oynuyorum. İkisini de 5 arkadaş girdiğimiz için genelde takım konusunda bir sıkıntı yok. Ha veletler var mı dersen Valorant'ta daha çok var. Ama CS'de de az değil.

Geri
Yukarı