CS:GO ve Valorant farkları

CS:GO'da girdiğim her 10 oyundan 9'unda hile varken (34 seviyeyim) böyle demeniz komik. Ama ben nerden bileceğim, noobum falan adam iyi oynuyor. Hayır, ben de hile kullandığımdan biliyorum. Legit oynamaya çalışan wallhackerlar aşırı belli ediyor. Duvar arkası izlemeler falan sürekli yapıyorlar, ordan biliyorum. Nerdeyse her maç aynı durum.

Öncelikle bu CS:GO konularına girip " Valorant en iyisi CS:GO öldü kimse girip oynamaz. Hile çok Valorant'ta hiç yok. Yaş kitlesi yüksek (aslında ortalaması 9 10) vurus hissiyatı çok güzel özellikle asıl vandal) yazan arkadaşlar...
Neden bu kadar ilahi seviyede tutuyorsunuz oyunu? Öncelikle benim gözümdeki farklar.
1-)Counter-Strike gerek grafik gerek yaş kitlesi olsun Valorant'a göre katbekat daha önünde. Counter-Strike oynayan 15 yaş altı kolay kolay rastlamassiniz. Rastlamak isteyenler hemen bir Valorant'a girip oyun arasın ve lobide v ye bassın.
2-)vurus hissiyatı M4A1s, M4A, AK47 AWP silahlarınin vuruş hissiyatı çok hoş. Skin olsun olmasın aynı hissiyat. Ama Valorant'ta o hissiyatı almak için oyuna 50 60 TL yatırıp bir skin almam lazım 😁
3-)karakter yetenekleri bazıları o kadar saçma ki... Örneğin Phoenix yere ateş atıyor sen yaklaşınca eriyor bir anda canın ama adamın canı fulleniyor.
3-)Cypher Jett Sage yor Omen buglari bitmez. 😁 Cypher Sage sayesinde imkansız yerlere bile kamera atabiliyor ve mapin yarısını izliyor tek bir yerden. Jett'e ile duvara giriyor.
4-) CS:GO kolay kolay ölmez bu kadar oyuncusu olan bir oyun. Bir anda düşmez piyasadan ve sürekli güncellemeler almaya başladı gerek yeni modlar gerek Battle Royale.
5-)son olarak hile sorununuzu cevaplayalim. Eğer paranız var vaktiniz yoksa seçkin alın. Ama vaktiniz varsa tek yapmanız 21 sv. Olmak abartı bir durum yok. 1 ay da en geç 2 ayda olabilirsiniz günde 3 4 saatle. Sonra hileler minimuma düşüyor. Ve önünüze çıkan her adama lütfen artık hile demeyin. One tap mi yediniz tebrik et oyununa devam et ne küfür ediyorsun adama (hile kapa **...)Vs.
Diyeceklerim bu kadar aklıma bu kadar geldi. Ekleyecekler varsa sevinirim bu oyunun bu kadar kusuruyla bakalım daha da nasıl ilah edecekler?

Hocam kimse oyunu ilah etmedi ayrıca rankın yüksekse küçük çocuk gelme oranı düşük vuruş hissiyatına gelecek olursak orada haklısınız evet bug konusunda oyun daha yeni çıktı bug olabilir bunu riota bilet gönderirsen sana cevabını verirler karakter yetenekleri benim hoşuma gitti oyuna ayrı bir zevk katmış bence.

CS:GO'da girdiğim her 10 oyundan 9'unda hile varken (34 seviyeyim) böyle demeniz komik. Ama ben nereden bileceğim, noobum falan adam iyi oynuyor. Hayır, ben de hile kullandığımdan biliyorum. Legit oynamaya çalışan wallhackerlar aşırı belli ediyor. Duvar arkası izlemeler falan sürekli yapıyorlar, oradan biliyorum. Neredeyse her maç aynı durum.

CS:GO'yu ücretsiz alıp ölüm maçı girersen tabii ki senin gibi ücretsiz alanlar hile açıp deneyecektir.
Valorant'ın CS:GO gibi kolay bulunan hile dosyaları yok.

Beyler arkadaş CS fanboyuna benziyor. Bildiğin ölümüne cs savunuyor.

Yaş kitlesi düşük demişsin. Valorant oynayanların çoğu CS'den geçenler .d
CS 15 yaş altı bulamazsınız diyor internet kafelerde "abi CS abi" diye dolanıyorlar.
Ben 5. sınıfta bile " siES gO " çok güzel oyun gel oynayak diyenleri gördüm.
Skinle=vuruş?
Pho'nun canı artması normal. Adam Ateş adam yani ne olsun canı mı azalsın? Hiç mi çizgi film izlemedin vb. şeyler?
Oyun yeni daha neredeyse bir yıl olmadı bug olması normal.
CS hileye bir şey bile yapmıyor. İnşallah yakında yapar.
Yani amacın sadece oyunu kötülemek .
"Şey" kelimesinin daima ayrı yazıldığını bile bilmeyen birisi yazdı bunu.
Ayrıca maddelerine açıklamalar koymuş. Beğenmek zorunda değilsin. İlla hemen bi' karşı çıkmanız lazım ya.

Veya direkt Jett kitlemen yetiyor :)

Ama rehberde olmayan bir şey var:
Valve yıllardır bu işi yaparken ve ilk oyunu CSGO değilken, Valorant'ın da bu kefeye konmuş olması pek doğru bir rekabet değil bence.
Evet yine oldu yine oldu...
Klavyede hızlı yazarken yapılan yanlışlara göre Türkçe yargılanıyor...Yani senin sevdiğin "bir şeyi" eleştirirken adamı vuracak yer arıyorsun. Klavyede yazım yanlışı yaptık Türkçe katili olduk. Bakalım daha neler göreceğiz.
Kendisi galiba 20 tane kitabı olan yazım kurallarını ezbere bilen hayatında bir kere bile yanlış yapmamış olan birisi.

Hepsi güzel oyun. Oynayın geçin. Yine kazanan sizsiniz. bu Steam ile Epic Games tartışmasına benziyor. Oynayın geçin sonu mutlu olsun. Şirketler bile kavga etmiyor. Durduk yere kaos arıyorsunuz.

Beyler arkadaş CS fanboyuna benziyor. Bildiğin ölümüne CS savunuyor.

Yaş kitlesi düşük demişsin. Valorant oynayanların çoğu CS'den geçenler. D
CS 15 yaş altı bulamazsınız diyor internet kafelerde "abi CS abi" diye dolanıyorlar.
Ben 5. sınıfta bile " sies GO " çok güzel oyun gel oynayak diyenleri gördüm.
Skinle=vuruş?
Pho'nun canı artması normal. Adam ateş adam yani ne olsun canı mı azalsın? Hiç mi çizgi film izlemedin vb. şeyler?
Oyun yeni daha neredeyse bir yıl olmadı bug olması normal.
CS hileye bir şey bile yapmıyor. İnşallah yakında yapar.
Yani amacın sadece oyunu kötülemek.

Evet yine oldu yine oldu...
Klavyede hızlı yazarken yapılan yanlışlara göre Türkçe yargılanıyor...yani senin sevdiğin "bir şeyi" eleştirirken adamı vuracak yer arıyorsun. Klavyede yazım yanlışı yaptık Türkçe katili olduk. Bakalım daha neler göreceğiz.
Kendisi galiba 20 tane kitabı olan yazım kurallarını ezbere bilen hayatında bir kere bile yanlış yapmamış olan birisi.

Hepsi güzel oyun. Oynayın geçin. Yine kazanan sizsiniz. Bu Steam ile Epic Games tartışmasına benziyor. Oynayın geçin sonu mutlu olsun. Şirketler bile kavga etmiyor. Durduk yere kaos arıyorsunuz.

Burada kendin düşmüşsün zaten. 😁 Valorant'la çizgi film bir tutmadım ben yerime tamamlamissin. 😁
Hocam kimse oyunu ilah etmedi ayrıca rankın yüksekse küçük çocuk gelme oranı düşük vuruş hissiyatına gelecek olursak orada haklısınız evet bug konusunda oyun daha yeni çıktı bug olabilir bunu riota bilet gönderirsen sana cevabını verirler karakter yetenekleri benim hoşuma gitti oyuna ayrı bir zevk katmış bence.

Altın 3 tüm. Çoluk çocuk sağ olsun gümüş 4'e indim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı