CS:GO vs üniversite

iRlvua

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi sosyaller diliyorum.
Şu an kafamda cidden bir plan ve soru var, yardımcı olursanız sevinirim.
Şu an 17 yaşındayım ve yaklaşık 9 senedir Counter-Strike oyunları oynuyorum, artık ailem falan biraz daha fazla baskı kurmaya başladı.
Hesabımda yaklaşık 50 bin TL para var, şu an FACEIT 8 levelim.
Planım 18'e girdiğimde farklı bir eve taşınıp 1 yıl boyunca sabah-akşam CS:GO kasmak ve eğer 1 yılın sonunda herhangi bir sonuç alamazsam artık oyunları bırakıp 1-2 yılda istediğim yeri tutturana kadar üniversite çalışacağım. Sizce bu yıllar kayıp olur mu yoksa 1 yılda başarılı olabilir miyim? Şimdiden yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.

Para kazanacaksan CS:GO'dan devam et. Özel okursun kazandıklarınla. 50bin TL'yi nasıl kazandın skinler ile mi? Eğer öyleyse bu iş saçmalık ama turnuvalarda kazandıysan devam etmelisin.

Üniversite tabii ki. Dalga mı geçiyorsun?

İleride CS:GO biterse ne yapacaksın? Bedava 1 yılını kaybetme.
Hocam mesela 1 yılda weirdaim veya duggy kadar olabilirsem cs bitse bile ki kolay kolay bitmez bence farklı bir oyunda takım teklifi gelebilir ama bilmiyorum her şey bu konuya göre bitecek cidden psikolojim bozuldu

Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi sosyaller diliyorum.
Şu an kafamda cidden bir plan ve soru var, yardımcı olursanız sevinirim.
Şu an 17 yaşındayım ve yaklaşık 9 senedir Counter-Strike oyunları oynuyorum, artık ailem falan biraz daha fazla baskı kurmaya başladı.
Hesabımda yaklaşık 50 bin TL para var, şu an FACEIT 8 levelim.
Planım 18'e girdiğimde farklı bir eve taşınıp 1 yıl boyunca sabah-akşam CS:GO kasmak ve eğer 1 yılın sonunda herhangi bir sonuç alamazsam artık oyunları bırakıp 1-2 yılda istediğim yeri tutturana kadar üniversite çalışacağım. Sizce bu yıllar kayıp olur mu yoksa 1 yılda başarılı olabilir miyim? Şimdiden yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.
3000 eloyum ben de 16 yaşlarında çok hypelanmıştım. Ama Türkiye şartlarında çok zor kankam.

Yeni konular

Geri
Yukarı