CS:GO vs üniversite

Hocam 9 yılda FACEIT 8 level olmuşsunuz. Ripin Unlostun yayaınlarına çıkan melih 13 yaşında bayağı iyi oynuyor.

Bunu söylememim sebebi bir şekilde doğuştan yetenkli olman gerekiyor bu alanda.

Şu anda FACEIT 10level olsan dandirikte olsa bir takımda 1K bile maaş alıyor olsaydın 1 yılda kendini geliştirdin o zaman dediğin mantıklı olurdu ama bu şartlar altında zamanın ve paranın boşa gitme ihtimali var eğer bu olursa üniversite sınavında çok ağır bir baskı olacak üstünde kazanamasam ne yapacağım diye.

anladım hocam teşekkür ederim, levelin düşük olma sebebi görevlere yetişmek için sürekli seri maç giriyorum bildiğim arkadaşları beklemeden ve günde 3 maç kazanmam gerekiyorsa onu kazanmak için 4-5 maç kaybediyorum yoksa 10 olurdu rahat kd 1.08 avg 22
Görev için yaptıysan normal önemli olan şu, kendini belli bir seviyeye getirene dek oyun ile dersi bir arada yürütmeye çalışman daha mantıklı bence.

Hocam 9 yılda FACEIT 8 level olmuşsunuz. Ripin Unlostun yayaınlarına çıkan melih 13 yaşında bayağı iyi oynuyor.

Bunu söylememim sebebi bir şekilde doğuştan yetenkli olman gerekiyor bu alanda.

Şu anda FACEIT 10level olsan dandirikte olsa bir takımda 1K bile maaş alıyor olsaydın 1 yılda kendini geliştirdin o zaman dediğin mantıklı olurdu ama bu şartlar altında zamanın ve paranın boşa gitme ihtimali var eğer bu olursa üniversite sınavında çok ağır bir baskı olacak üstünde kazanamasam ne yapacağım diye.
Hocam kazanamama gibi bir lüksüm olmayacak o durumda ama işte bu iş olursa üniversite özel üniversite olarak kolay bir şekilde biter daha kolay olur diye düşündüm
Görev için yaptıysan normal önemli olan şu, kendini belli bir seviyeye getirene dek oyun ile dersi bir arada yürütmeye çalışman daha mantıklı bence.
Anladım hocam teşekkür ediyorum sizede

Hocam kazanamama gibi bir lüksüm olmayacak o durumda ama işte bu iş olursa üniversite özel üniversite olarak kolay bir şekilde biter daha kolay olur diye düşündüm

Anladım hocam teşekkür ediyorum sizede
Benim sana nacizane tavsiyelerim var. Seviyeni umursama ve maç kaybetme korkusuyla, bencil oynama ve bot vurup ffa oynamaktansa kaçırdığın killerde crossunu nereye koysan vurabilirdin bunlara çalış.

Hocam kazanamama gibi bir lüksüm olmayacak o durumda ama işte bu iş olursa üniversite özel üniversite olarak kolay bir şekilde biter daha kolay olur diye
Şu an e-sporculuk yapan biriyle konuşursanız daha iyi olur. Ben Türkiyede e-spora ilk defa başlıyanları süründürüp çok az para veriyolar diye biliyorum en iyisi bir bilene sormanız o yüzden.

Şu an e-sporculuk yapan biriyle konuşursanız daha iyi olur. Ben Türkiyede e-spora ilk defa başlıyanları süründürüp çok az para veriyolar diye biliyorum en iyisi bir bilene sormanız o yüzden.
e sporculara ulaşmak pek kolay olmadığı için foruma sordum, en az onlar kadar tecrübeli insanlar vardır bence

E sporculara ulaşmak pek kolay olmadığı için foruma sordum, en az onlar kadar tecrübeli insanlar vardır bence

Anladım hocam eğer forumdan böyle birini bulamazsanız bir yolunu bulup birileriyle konuşmaya çalışın hem 1 yılın hem de yüklü bir para var ortada.

CS'nin geleceği belli değil. Garanti bir iş değil ben olsam bulaşmazdım çünkü yıllarım söz konusu burada.

Bu arada 50 bin TL'yi skinlerden mi kazandın?

Anladım hocam eğer forumdan böyle birini bulamazsanız bir yolunu bulup birileriyle konuşmaya çalışın hem 1 yılın hem de yüklü bir para var ortada.
anladım hocam 1-2 gün aktif kalır zaten maximum o süre içinde bir karar vermem gerekecek
CS'nin geleceği belli değil. Garanti bir iş değil ben olsam bulaşmazdım çünkü yıllarım söz konusu burada.

Bu arada 50 bin TL'yi skinlerden mi kazandın?
Alım satım ile kazandım hocam evet

Geri
Yukarı