CS:GO vs Valorant

CS:GO vs Valorant

• Oy verenlerin toplamı
    107

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün yine dayanamayıp Valorant indirdim, ve yine aynı şeyler oldu.
Valorant'a başlama rutinim:
1-Oyunu indir
2-Oyunun harika müziğini gaza gelerek dinle
3-Oyunu ara
4-Bir tane aptal karakter seçmesin
5-Tekrar ara
6-Bu sefer herkes seçsin
7-Maça gir
8-FPS'ne bakıp ufff yağ gibi akıyor de
9-Pusan birisi seni indirsin
10-Global chatten adama iyice hakaret et
11-İkinci roundda oynarken hafiften CS:GO'yu özle
12-Üçüncü roundda oynarken ilk adamını indir
13-Birisi AFK kalsın
14-AFK'ya hakaret et
15-Yedinci roundda CS:GO'yu acayip özle
16-Dokuzuncu roundda adama hit at
17-Adam ölmesin
18-Adam sana 3 hit atsın
19-Öl
20-Clobal chatten tekrar hakaret et
21-Maçın ortasında Riot Games'e hakaret ederek oyunu sil
22-1.5-2 ay boyunca CS:GO oyna
23-1.aşamaya tekrar dön
Arkadaşlar ne yazık ki böyle oluyor, bu arada sizde ankette fikrinizi belirtin, sistemimin kaldırabileceği ücretsiz bir oyun tavsiye eder misiniz?
Silver olmama rağmen CS:GO'yu seviyorum, zaten Nova'ya çıkmak üzereyim.
Sistem:
İşlemci: Athlon 3000G
Ekran kartı: Vega 3 (Dahili)
RAM: Çift Kanal 8 GB 2400 MHz
120 GB SSD
CS:GO FPS değerlerim:
800x600 En düşük 150-250 arası
800x600 oynama sebebim ise alışmam.

Valorant’a hiç ne ısınabildim ne sevebildim açıkçası. İkisi arasında seçecek olsam CS:GO seçerdim:) Keyfi oynuyorum gerçi iddaalı bir oyuncu değilim o yüzden hile falan çok takılmıyorum. Sadece her b.ka “nice hack bro” yazanlar bayıyor biraz;)

Silver olsam bende CS'yi koşulsuz severek oynardım. 3600 saat CS oynadiktan sonra(Rank supreme) o karşıya hile gelince sinir krizi geçiyorsun, onu geçtim çöp serverlarda sıkıyorsun mermi gitmiyor. Ben şahsen çıldırıyorum. Valorantta accurancy problemi mevcut ama her sekil karşıma hile gelmiyor, onu geçtim 128 tick Türkiye sunucusu var. Daha CS oynamanın bir mantığı yok bana göre. CS bana emegimin karsiligini vermiyordu. Valorant geçtim. Hiç yoktan temiz bir oyun. CS candır ama sorunlarını çözene kadar el sürmem.

Valorant kadar saçma bir tarz oyun yok benim için. Yok büyü yok bilmem ne kardeşim yok özel hareket tamamen R6S özentisi sadece büyü diyerek alanını değiştirmek poop. CS:GO'yu çok oynamasa bile daha iyi olduğunu düşünüyorum CS:GO da 49 Maçta Nova 4 olmuştum sonra bırakıp R6S girdim ardından Valorant girince ne özenti oyun olduğunu anladım.

Taktiksel yeteneklerin olduğu oyunda spray yok diye oynayan kolsuzdur diyen var. 2 oyunun da kitlesi çok ilginç.

En son 3 sene önce CS:GO oynadım hilelerini tam artmaya başladığı zamanlardı, bırakamıyordum +2500 saatli hesabımı bırakamadığım için bilerek hile açıp banlattım, kurtuldum 😂 en son oynanacak oyun CS:GO dur benim gözümde.

Geri
Yukarı