CS:GO vs Valorant

CS:GO da hile olmasa üstüne FPS oyunu tanımam diyebilirim hilesiz çok sarıyor.

Yılardır CS oynuyorum. CS daha zevkli ama Valorant e-Spor'a daha fazla değer ve güzel bir anti hile sistemi var.

Sadece oyun ve eğlence açısından değerlendirilirse net CS. Valorant bana çocuk oyunu gibi geliyor CS'deki akıcılık yok, vuruş hissiyatı yok, silahların kullanımı, tepkimesi, oyun zorluğu vs. gibi sebeplerden ötürü CS benim için fersah fersah önde. Ama hile sorununun hiç çözülememesi vs CS GO'yu bırakmama neden oldu o ayrı bir mesele. CS GO'yu bu hileler bitirdi maalesef.

Eskiden CS:GO diyordum ama şimdi Valorant daha çok zevk veriyor.

CS'nin Rus'ları Valorant'nun türklerinden daha iyi.

Valorant'nun kanser kitlesi haha atmaya başladı bile.

Demir bronz elo öyle maalesef

Jett aldıysa uça uça vurması normal değil mi? Ayrıca aktif rütbem elmas 1, smurf hesabıma girdiğimde çoğu zaman bana da hile diyorlar. Smurf hesapta kolayca engellenebilecek bir şey değil maalesef.

VAC sistemi de çok saçma. Çoğu durumda kararları rastgele verdiğini düşünüyorum. Hile olmadığım halde seçkin hesabım banlandı. Sırf bazı nooblar karşı takımımdaydı ve beni raporladılar diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…