CS:GO vs Valorant

Demir bronz elo öyle maalesef :)

Jett aldıysa uça uça vurması normal değil mi? Ayrıca aktif rütbem elmas 1, smurf hesabıma girdiğimde çoğu zaman bana da hile diyorlar. Smurf hesapta kolayca engellenebilecek bir şey değil maalesef.

Diğer elolar çok mu farklı? Plat eloyum adamlar Jett Reyna instalock yapıyor rekabetçide. Bu rankta bile takımıma troller geliyor adam Phoenix'le bizi flaşlıyor kendini komik sanıyor. 11 yaşındakilerden bahsetmiyorum zaten. Bir de her rekabetçi maçında birileri AFK kalıyor. AFK kalacaksan girme? Bir de maçı 12 13 bitirip ez spamlayan rakipler yok mu...

Oynanış ve verdiği zevk açışından CS'ye yıllarını vermiş biri olarak tabii ki CS ama oyuna ilgi açısından Valorant.
Çok büyük bir Türk oyuncu kitlesi varken TR sunucusu açmamış bir şirketten bahsediyoruz, topluluğa ilgi olarak Valorant, CS'nin çok ötesinde.

CS:GO çünkü mekanikleri spray kuralları olsun hoşuma gidiyor ama valoranta öyle değil gibi bir de fazla küçük yaşta arkadaşlarımız var ve pek saygı çerçevesinde konuşmuyorlar bu da birazcık oyun içinde seni "kanser" etmekte ama csgonunda hileci ve tick sıkıntısı var ama oyunu oynadığın kişi bence daha önemli.

Diğer elolar çok mu farklı? Plat eloyum adamlar Jett Reyna instalock yapıyor rekabetçide. Bu rankta bile takımıma troller geliyor adam Phoenix'le bizi flaşlıyor kendini komik sanıyor. 11 yaşındakilerden bahsetmiyorum zaten. Bir de her rekabetçi maçında birileri AFK kalıyor. AFK kalacaksan girme? Bir de maçı 12 13 bitirip ez spamlayan rakipler yok mu?

Bahsettiğin eloda oynuyorum nedense bana bunlar gelmiyor. Çok şanslıyım sanırım.

Bu konuya girince çıkılıyor ama söyleyeceğim 9 10 maçta bir nadiren hile geliyor. Hile deyince akla ölümsüzlük vs. geliyor. Gerçekten kolun varsa 60 kill alıp o maçı alabilirsin. Hile tek basına bahane değil. Oynanıyor.
CS:GO yerini asla bir oyun tutamaz.
R6 daha iyi sadece herkes oynamıyor oynayamıyor.

Herkeste suçsuz yere banlanıyor işe bak arkadaş :D
Bilip bilmeden konuşmayınız lütfen. Kimseyi bilemezsiniz. Ben kendimi biliyorum. İsterseniz inanmayın. Böyle yanıtlar verenlere içimden daha farklı cevaplar vermek geliyor ama saygı çerçevesi dışına çıkmıyorum. Size de tavsiyem tanımadığınız kişiler hakkında bilip bilmeden yorum yapmamanız. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı