CS:GO vs Valorant

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 2016 zamanında çok CS:GO oynuyordum okuldan arta kalan zamanlarım da direkt CS:GO oynuyordum sonra bıraktım. Arkadaşlarımda oynamayı bırakınca sonra hikayeli oyunlara başladım şu an geri başlamak istiyorum. Valorant'a mı başlayayım CS:GO'ya mı? Valorant neredeyse hiç oynamadım internet kafede oynamıştım birkaç kez çok zor değildi derecesiz DM.

Arkadaşlar ben 2016 zamanında çok CS:GO oynuyordum okuldan arta kalan zamanlarım da direkt CS:GO oynuyordum sonra bıraktım. Arkadaşlarımda oynamayı bırakınca sonra hikayeli oyunlara başladım şu an geri başlamak istiyorum. Valorant'a mı başlayayım CS:GO'ya mı? Valorant neredeyse hiç oynamadım internet kafede oynamıştım birkaç kez çok zor değildi derecesiz DM.
CS açık ara daha iyi bir oyun. Valorant en temel kısım da bile eksik. Az silah çeşitliliği az map vs. Ama şuan bende valorant oynuyorum CS'yi çok çok uzun süre oynadığım için bıktım sadece kasa düşürmek için arada sırada DM giriyorum.

Valorant'a hile daha az skin kasa sistemi eşleştirme sistemi(şahsi fikrim) konusunda CS daha iyi.

Uzun vadeli bakılınca CS:GO daha iyi olabilir Valorant'a yenilik gelmeyi kestiklerinde oyun ciddi bir düşüşe girebilir.

CS açık ara daha iyi bir oyun. Valorant en temel kısım da bile eksik. Az silah çeşitliliği az map vs. ama şu an bende Valorant oynuyorum CS'yi çok çok uzun süre oynadığım için bıktım sadece kasa düşürmek için arada sırada DM giriyorum.

Valve CS'ye parayı bir bassa bütün FPS camiasını bile üzerine toplar bence. Oyun daha dün yeni rekor yaptı 1 milyon 300 bin oyuncu korona dönemindeki oyuncu sayısını geçti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valve CS'ye parayı bir bassa bütün FPS camiasını bile üzerine toplar bence. Oyun daha dün yeni rekor yaptı 1 milyon 300 bin oyuncu korona dönemindeki oyuncu sayısını geçti.
Tek sorunu hile olması. Oyun o kadar bağımlı ediyor ki, millet daha iyi olma hırsıyla hile kullanmaya teşvikleniyor...

CS tekler tekler. Valorant'ı yere yatırır şamar manyağı yapar kendi kanında boğar. Ezer traktör ile üstünden geçer. CS fanboyu diyenler desin sonuna kadar CS doğru bu :D CS'nin yanında Valorant kral şakir gibi kalır. 1.6'nın kalitesi bile Valorant'ı geçer.

Adam geldi adam.👌

Yeni konular

Geri
Yukarı