CS:GO vs Valorant

Valorant
+ Daha iyi skinler
+ Daha az ping
+ E-spor olanakları daha yüksek
+ Sinematik vs paylaşarak oyunun içine daha fazla girmenizi sağlıyorlar
+ Sürekli güncelleme alıyor
+ Çok daha az hile
+ Şu an daha popüler
+ Daha taktik tabanlı
Ayrıca çocuksu grafik falan demişler en düşük ayarlarda oynarsanız öte gözükmesi normal arkadaşlar

- Kitlesi çok toxic
- Skinler daha pahalı

Yani vs daha eski bir oyun ama çok hile var 210 TL ücret edemeniz gerekiyor cidden oynayabilmek için Valorant'a da çok toxic bir kitle var ama Rank atlayınca azalıyor zevkler ve renkler yani ben valorantı daha çok seviyorum.

Tabii ki de CS 1 yıldır uzun süredir CS oynamadım Valorant çıktığı için o zamanda beri Valorant oynuyorum daha çok tilt oluyorum. Rusları Valorant TR serverine tercih ederim. Valorant yavaştan düşüşe geçti yeni map olan lotus yani kör topal maymunun yaptığı map berbat ötesi Valorant'ın sevdiğim özelliği bıçak ve skinlerin ucuz olması CS maalesef 1 bıçak sanırım şu andamin 1000 TL.

Valorant
+ Daha iyi skinler
+ Daha az ping
+ E-spor olanakları daha yüksek
+ Sinematik vs paylaşarak oyunun içine daha fazla girmenizi sağlıyorlar
+ Sürekli güncelleme alıyor
+ Çok daha az hile
+ Şu an daha popüler
+ Daha taktik tabanlı
Ayrıca çocuksu grafik falan demişler en düşük ayarlarda oynarsanız öte gözükmesi normal arkadaşlar

- Kitlesi çok toxic
- Skinler daha pahalı

Yani vs daha eski bir oyun ama çok hile var 210 TL ücret edemeniz gerekiyor cidden oynayabilmek için Valorant'a da çok toxic bir kitle var ama Rank atlayınca azalıyor zevkler ve renkler yani.
Valorant sarmıyor artık.

Tabii ki de CS 1 yıldır uzun süredir CS oynamadım Valorant çıktığı için o zamanda beri Valorant oynuyorum daha çok tilt oluyorum. Rusları Valorant TR serverine tercih ederim. Valorant yavaştan düşüşe geçti yeni map olan lotus yani kör topal maymunun yaptığı map berbat ötesi Valorant'ın sevdiğim özelliği bıçak ve skinlerin ucuz olması CS maalesef 1 bıçak sanırım şu andamin 1000 TL.

Hocam CS de bıçaklar pahalı skinler ucuz Valorant'ta her şey pahalı ama CS bıçakları çok astronomik rakamlar var.

Valorant sarmıyor artık.

Tercih meselesi hocam güzel bir arkadaş grubu ile oynanırsa zevk verecektir bana göre.

Geri
Yukarı