CS:GO vs Valorant

CS:GO neden kaldırılıyor ya :(

Bu sistem için ve düzgün bir oyun ortamı için Counter-Strike: Global ofensive mi Valorant mı daha iyi?

CS 800x640 ya da 1024x768 oynarsın hocam rahat akıcı Valorant hiç ümitlenme kör olursun çözünürlük yüzünden Valorant'ta.

1 hafta önce zaten rus biri hesabımı çalmıştı o yüzden biraz tedirginim.
2-3 sene önce bs oynarken kurmuştum o yüzden stem hesap nickim komik emopro_37_ değiştirilebiliyor mu?

1 hafta önce zaten Rus biri hesabımı çalmıştı o yüzden biraz tedirginim.
2-3 sene önce bs oynarken kurmuştum o yüzden stem hesap nickim komik emopro_37_ değiştirilebiliyor mu?

Hesap ismi ise hayır oyun içi ise evet değişiyor.

Hesap ismi ise hayır oyun içi ise evet değişiyor.

Bu isim hesap ismi Steam adın değil.

Bunu CS:GO mu oynamalıyım yoksa Valorant mı oynamalıyım diye sormalıydın çünkü CS:GO vs Valorant diye binlerce konu var. Aynı tartışmalar her zaman dönüyor ve sonuç yok. İkisini de dene hangisinde eğlenirsen onu oyna birini oynarsan diğerini oynayamazsın diye bir yasak yok.

Bunu CS:GO mu oynamalıyım yoksa Valorant mı oynamalıyım diye sormalıydın çünkü CS:GO vs Valorant diye binlerce konu var. Aynı tartışmalar her zaman dönüyor ve sonuç yok. İkisini de dene hangisinde eğlenirsen onu oyna birini oynarsan diğerini oynayamazsın diye bir yasak yok.

Yasak yok ama konuş şu rahat bir şekilde oynayabilir miyim diye düşünüyor arkadaşımız.
Yani tavsiye olarak CS:GO önerdik çünkü Valorant'ta düşük çözünürlük ile oynamak sıkıntı uzağı görmek sorun uzakda bulanıklık oluyor o yüzden CS:GO en rahatı.

Bir de ben konuyu başka bir başlık yazmıştım moderatör bu hale getirdi.

Başlıyorum yüklemeye :d

@AMDCpu
İD: 76561199096938386

Abi ben anlamadım

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    29,8 KB · Görüntüleme: 17
  • 2.png
    2.png
    54 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme: