CS:GO, Yakında Source 2 Oyun Motoru ile Yenilenebilir

Hepsinin aynı saate yayın açmasının sebebi oyunun hala kapalı beta da olması ve sadece az sayıda yayıncının oyunu oynayabilmesi. Zaten kapalı beta ya girebilmek için o yayıncıların Twitch yayınlarını izlemek gerekiyor.
Unlost kendisi söyledi Valorant elçilerinden biri seçildim diye halen anlaşma falan yok diyenler için söylüyorum.

CS yılların değişmeyen efsanesidir. İnsanlar bu oyunu yeni olduğu için değil sevdiği için oynuyor. Hilelere ve bu tickrate olayına rağmen bu kadar oynanıyorsa güncellemeden sonra daha da artacaktır. Valorant ile kıyaslanması doğru değil çünkü Valorant bambaşka bir oyun. CS:GO sadece refleks ve akıl oyunu, skill vb uçuk şeyler yok. CS:GO'nun kitle kaybedeceğini söylemek yanlış olur fikrimce.

Unlost kendisi söyledi Valorant elçilerinden biri seçildim diye halen anlaşma falan yok diyenler için söylüyorum.

Ahahahaha güldürdün beni. Tabiki elçi olarak seçecek yayıncıları drop düşmesi için. Yoksa her Valorant yayını açandan drop düşerdi. Belli bir kesimi seçiyorlar ve onların hesabından izlersen drop düşüyor. Reklam olsa #ad yazarlardı ama sen Twitch ortamını bilmediğin için böyle şeyler düşünmen normal.

Ahahahaha güldürdün beni. Tabiki elçi olarak seçecek yayıncıları drop düşmesi için. Yoksa her Valorant yayını açandan drop düşerdi. Belli bir kesimi seçiyorlar ve onların hesabından izlersen drop düşüyor. Reklam olsa #ad yazarlardı ama sen Twitch ortamını bilmediğin için böyle şeyler düşünmen normal.
Ben işim de gücüm de bir adamım Twitch'e ayıracak zamanım yok. Zamanım olsa bile Twitch ortamı ile boşa değerlendirmek istemem. Kusura bakmayın anlaşma falan yokmuş #ad yazmadıklarına göre öyle imiş. Yayıncılar oyunu o kadar çok merak etmişler ki dayanamayıp erkenden oynayıp oynatmak istemişler heralde.

Umut kırmak gibi olmasın ama Source 2 güncelleme söylentisi 4 yıldır ara ara gündeme geliyor her seferinde bu sefer deniliyor. HalfLife 2 Episode 3'e döndü gelmeyeceği çok belli. Eğer Source 2'ye geçerse farklı bir oyun olur. Valve yeni oyunu da bedava vermez. Ayrı satar. Bkz Overwatch 2. Benzer olayı Blizzard da yapmaya çalışıyor şu an.

FPS artışı bekleyenler bence beklemesin. Grafikleri ve fizikleri iyileştirmek tam tersi performansı kötü etkileyecektir. 2012 Yılında çıkmış oyunda bile FPS sorunu yaşıyorsanız sizin zaten PC'yi yenileme vaktiniz gelmiş demektir.
Oyunun oyun motoru bir tarihi eser 2004 den kalma. Yeni sistemler ile tam uyuşmuyor.

Umut kırmak gibi olmasın ama Source 2 güncelleme söylentisi 4 yıldır ara ara gündeme geliyor her seferinde bu sefer deniliyor. HalfLife 2 Episode 3'e döndü gelmeyeceği çok belli. Eğer Source 2'ye geçerse farklı bir oyun olur. Valve yeni oyunu da bedava vermez. Ayrı satar. Bkz Overwatch 2. Benzer olayı Blizzard da yapmaya çalışıyor şu an.
Yanlış bilmiyorsam geçeceği açıklanmıştı. Hatta bir ara birkaç dosya sızdırılmıştı.

Bence Valorant'ın çıkış tarihine yakın bir zamanda geçilir. Tabii virüs işi aksatmassa.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı