CS:GO Yazın İndirime Girer mi?

Seçkin olup hile kullanan da çok. Sadece seçkin giriyoruz her maç hile geldiği oluyor, gelmediği çok az. Para vermek çok gereksiz bu oyuna artık. Oynayacaksanız da FACE İT oynayın.

Bir kaç gün de 21 level oluruz demiştin ya onu diyorum. XP desteği ile en fazla 1 bar doldurulabiliyor, devamında biraz daha oynayıp 2 bar doldurmuş olursun. 1 ay'dan hesap edersek 8 bar eder, oyundan sıkılmayacağını da düşünürsek 5 bar daha belki yapar. 13 Level olur yani. Deli gibi sabahtan akşama kadar oynarsa ne ala. Bir kaç gün de olacak iş değil, anlayacağın.
Ben onu lafın gelişi yazdım mecazi olarak oyunda neredeyse 1K saati olan biri olarak bende biliyorum kısa sürede olmayacağını.

Ben onu lafın gelişi yazdım mecazi olarak oyunda neredeyse 1K saati olan biri olarak bende biliyorum kısa sürede olmayacağını.

Aynen öyle madem niye boş laf yapıyorsun onu diyorum. :D Bir kaç gün de 21 level olursun demişsin, şimdi aynen öyle diyorsun. Kendinle çelişiyorsun farkın da değilsin.

Aynen öyle madem niye boş laf yapıyorsun onu diyorum. :D Bir kaç gün de 21 level olursun demişsin, şimdi aynen öyle diyorsun. Kendinle çelişiyorsun farkın da değilsin.
Yav kardeşim ne diyorsun Allah aşkına ? Ne çelişmesi ? Lafın gelişi bir cümle kurdum 70 TL vereceğine biraz uğraş prime hesap kendin yap dedim bir kaç gün de 21 level cümlesini şaka amaçlı yazdım yani bilerek kurdum o cümleyi bende biliyorum kolay olmadığını her şeyi bu kadar takmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı