CS:GO Yazın İndirime Girer mi?

Seçkinlerin farkı yok artık.
Yanlış anlamayın ama onlarca maça girdim bir kere bile hile gelmedi bizim milletimiz de iyi oynayanlara hile demek gibi bir takıntı var (Mevlana hileleri bunun dışında tutuyorum) insanlar iyi oynayabilir arada sırada kapı arkasından da vurabilirler pustuğunuz yeri kontrol edip sizi de öldürebilirler bu onları hile olduğu anlamına gelmez.
Eskiden değil miydi o?
Değil hocam.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14,5 KB · Görüntüleme: 144
Oyun ücretsiz olmadan önce de hile sorunu çekiyordu. Şimdi artık hile olmadan oynayan oyuncu bulamıyorsun.

Ben ücretsiz olmadan önce satın almıştım. Seçkin bir şekilde rekabetçi oynasam bile hileden geçilmiyor. ESL, Face IT gibi harici sitelere mahkumsunuz yoksa hilesiz oyun diye bir şey yok.

Boşuna bu oyuna para yatırmayın.

Yanlış anlamayın ama onlarca maça girdim bir kere bile hile gelmedi bizim milletimiz de iyi oynayanlara hile demek gibi bir takıntı var (Mevlana hileleri bunun dışında tutuyorum) insanlar iyi oynayabilir arada sırada kapı arkasından da vurabilirler pustuğunuz yeri kontrol edip sizi de öldürebilirler bu onları hile olduğu anlamına gelmez.

Değil hocam.

Ben bu açıdan bakarak konuşmadım, öyle birisi de değilim. Kaldı ki fazla da oyun oynamam. Demek istediğim Seçkin hesaba ücretsiz ulaşabilmek varken, hileler için de bir kısıtlama yok yani bir umursama gerektirecek bir şey yok çünki ban yese bile tekrar ücretsiz seçkin olabiliyor. Buna göre de ne oluyor ? Seçkinler ya para vererek seçkin olmak için harcanan zamanı satın alıyorlar ya da kasıp seçkin oluyorlar. Hileci bir kişi de aynı. Farkları yok. Umarım anlatabilmişimdir.

Bir kaç gün de 21 level oluruz demiştin ya onu diyorum. XP desteği ile en fazla 1 bar doldurulabiliyor, devamında biraz daha oynayıp 2 bar doldurmuş olursun. 1 ay'dan hesap edersek 8 bar eder, oyundan sıkılmayacağını da düşünürsek 5 bar daha belki yapar. 13 Level olur yani. Deli gibi sabahtan akşama kadar oynarsa ne ala. Bir kaç gün de olacak iş değil, anlayacağın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı