CS:GO yeni ban dalgası

Bildiğiniz üzere 2017 yılında "hatalı VALVE Anti Cheat (V.A.C) dosya değiştirme banı" dedikleri bir ban dalgası oluşmuştu. Bu sıralarda da öyle ban dalgası görüyorum. Galiba ilk ban alan benim. Resimde de gördüğünüz gibidir. Ban alan herkese geçmiş olsun. Genellikle bu tarz olaylar 2 hafta sonra hatalı olduklarını anlayıp "hatalı olduklarını" söyleyip banlarınız kalkıyor. Endişelenmenize gerek yok. Baba Bank bir tane daha alır.

vac-ban-dalgası.JPG

Hile açmasan bile sizi veya birisini oyunbozanlıktan reportladıkları an overwatch da kesinlikle oyunbozanlık yaptıysanız ban yersiniz geçen birisi bize geldi türk küfür ediyor sövüyor ayağımıza sıkıyor bende onun attığı bombaların önüne gidip ölüyorum arkadaş 30 dk ban yedi reportlamıştık oyunbozanlıktan tam 2 gün sonra VAC ban yedi ve hesabının ismi boş yere vac yiyen adam diye değiştirdi adam bile değil yani.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı