CS:GO yeni güncellemeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Biliyorum ama keşke oyunun kendisi bize böyle deneyim sunabilse.

Maalesef güncel hile versiyonlarını paralarını harcayıp engelleseler bile hacker/coder'lar tekrardan yeni versiyonlar çıkarmaya devam edecek yani Valve para kaybedecek sürekli.
Faceit anti-cheat en az haftada 1 güncelleniyor ve 1 Steam hesabına 1 faceit hesabı açabiliyorsun 500'e yakın maçım var her eloda oynadım 0'dan 2200'e kadar sadece 1 kere aim 1 kere WH kullanana rastladım ikisini de raporladım ve ertesi gün sınırsız ban yemişlerdi. Hem rapor ve güven faktörü sistemi çok iyi hem de serverleri 128tickrate ve lag yok loss yok daha az ve stabil ping alıyorsun.

Arkadaşlar CS:GO'ya yeni karakterler ve silah menüsüne karakter eklendi, pay to Win tarzı olmuş ve hoşuma gitmedi. Sizce nasıl?

Bence oyun eskiden daha iyiydi. Yeni karekterlere kanım ısınmadı pek.

Bence oyun eskiden daha iyiydi. Yeni karekterlere kanım ısınmadı pek.
kesinlikle katılıyorum modelleri kaldırabileceğimiz bir ayar eklemeliler.
yıllardır oynamıyorum fakat üst seviye bir oyuncu olarak boyun kısmı kalın olup kafanın çok zor ayırt edildiği modeller var (ve koyu renkte yapmışlar çok zor ayırt ediliyor) hala headshot'lar gitmiyor bir türlü.

Bağımlılık gibi oyun her seferinde daha ne eklenebilir diyoruz ve ekleniyor. Oyunun pay to Win'e dönüştüğüne katılmıyorum çünkü bu ajanların veya eldivenlerin oynanışa en ufak etkisi yok. Sadece gaben beyefendinin para kazanma yöntemlerinden birisi :D . Her güncelleme ile eskisi kadar tad almadığımı fark ediyorum ama işte dediğim gibi bırakamıyorsun :D .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı