CS:GO yeni operasyon alınır mı?

Oğuzhan18

Hectopat
Yeni gelen operasyon fiyatına göre sizce aldıktan sonra, kastıktan sonra iyi kar ettirir mi? Şu an güncel fiyatı 127 TL'ydi galiba. İleride düşer mi fiyatı, yoksa direkt almak daha mı mantıklı? Önceden operasyon almış alan arkadaşlarımız varsa bilgilendirirmi bizi? Teşekkürler.

Parçalanmış Ağ operasyonunu, bitmeden önceki ay almıştım. Son ay olduğu için %50 indirim vardı. İlk çıktığında 90 TL küsürdü. Ben indirimle 50 TL civarı bir fiyata aldım. Görevlerin tamamını yapmıştım. 100 yıldız kazanabiliyordun en fazla, bende de 100 yıldız vardı. Gelen itemleri sattığımda 250-300 TL civarı bir tutar tuttu. Tabi bu benim şansım.

Bu operasyonda ki market sistemi çok farklı. Belki ilk günde fazlasıyla kazanç sağlayabilirsiniz. Ama operasyonun bitimine doğru fiyat yarı yarıya iniyor. Bunu da göz ardı etmemenizi öneririm.

Parçalanmış ağ operasyonunu, bitmeden önceki ay almıştım. Son ay olduğu için %50 indirim vardı. İlk çıktığında 90 TL küsurdü. Ben indirimle 50 TL civarı bir fiyata aldım. Görevlerin tamamını yapmıştım. 100 yıldız kazanabiliyordun en fazla, bende de 100 yıldız vardı. Gelen itemleri sattığımda 250-300 TL civarı bir tutar tuttu. Tabi bu benim şansım.

Bu operasyonda ki market sistemi çok farklı. Belki ilk günde fazlasıyla kazanç sağlayabilirsiniz. Ama operasyonun bitimine doğru fiyat yarı yarıya iniyor. Bunu da göz ardı etmemenizi öneririm.

Bende sizin gibi yapmıştım 99 yıldızda kalmıştı. Yarın yaparım dedim ve bir baktım operasyon bitmişti. Üzücü bir durum ama ona rağmen kar etmiştim.

Geri
Yukarı