Yeni operasyon alınır mı?

Arkadaşlar başka forumlarda bulamadım böyle tartışma. Benim kar etme amacım yok ama verdiğim parayı azda olsa karşılasa yeter. Ajanlar sanki iyi para getiriyor gibi. 100 yıldız yapsam ve 25* (AT üstat ajanları) olandan 4 tane açsam şuan ki pazara göre iyi kar ediyorum. Sizinde görüşünüzü almak isterim. Ben 130 TL versem ve 100 TL bile geri dönüşü olsa kafiyim. Almalı mıyım sizce? ve görevleri yapmak zor mu ? Arkadaş gerektiriyor mu ?
Geçen operasyonda yaptığım gibi yapıyorum bu operasyonda da 50 adet kasa alıyorum ve satıyorum 150-200TL kar bırakıyor geçenkinde öyleydi bunda daha fazla kar edeceğimi düşünüyorum.
Geçen operasyonda 15 saatte 100yıldız kasabiliyordunuz ben 14.hafta başlayıp 2 hesap kasmıştım şimdi 2 hesapla görev yaparak ilerlerim sonlara doğru 3.hesabı kasarım belki.
Evet ben 3 günde operasyonu bitirmiştim Broken Fang bitmesine 10 gün kalmıştı. bunda hafta hafta bekleyeceğiz ve takas banı var kasaların.

Geçen operasyonda yaptığım gibi yapıyorum bu operasyonda da 50 adet kasa alıyorum ve satıyorum 150-200TL kar bırakıyor geçenkinde öyleydi bunda daha fazla kar edeceğimi düşünüyorum.

Evet ben 3 günde operasyonu bitirmiştim broken fang bitmesine 10 gün kalmıştı. Bunda hafta hafta bekleyeceğiz ve takas banı var kasaların.

2 hesap kasarsanız ilkiyle kasa alırsınız Full diğeriyle ajan falan denersiniz eğlenceli olur.

Peki hemen bilet almamın bana bir faydası olmaz değil mi ? Mesela Operasyonun bitimine 4 hafta kalmıştır ama eski görevleri de yapabilme imkanı tanıyor mu oyun ?

Peki hemen bilet almamın bana bir faydası olmaz değil mi ? Mesela Operasyonun bitimine 4 hafta kalmıştır ama eski görevleri de yapabilme imkanı tanıyor mu oyun ?
Evet eski görevleri de yapabiliyorsun. Bende bekliyorum son haftalarda alırım bileti. Kasadan her türlü kar ederiz muhtemelen, bakalım bir satışa çıksınlar fiyatları görelim de.

Yeni konular

Geri
Yukarı