CS:GO Yeni Skin Changer'dan Ban Yer miyim?

Hayır, haksız değil. Bilmemen yasaklamanın haksız olduğu anlamına gelmez.

Sana şöyle bir örnek vereyim; Forum kurallarının 17. maddesi der ki; Hatalı mesajı şikayet etmek yerine alıntı yaptığınızda ceza alabilirsiniz. Sen bilmediğin halde hatalı mesajı alıntılayıp ceza yediğin zaman haksız mı oluyor şimdi? Bilmemek insanı cezadan kurtarmıyor maalesef.

Haksız yere diyorsun. Haksız olabilmesi için sistemin sana rastgele, herhangi bir ihlâlde bulunmadan ceza vermesi gerekir. Haksızlık budur.

Ama gördüğün gibi ihlâlde bulunmuşsun. Bilip veya bilmemen tamamen senin sorumluluğunda olan bir durum.

Sonuçta VAC sistemi hileyi kimin kurduğunu veya kullandığını tespit edecek kadar gelişmiş zekâya sahip değil. Eğer hesabınla korumalı sunuculara giriyorsan sistemin temiz olduğundan emin olmak zorundasın.

Hakkımla hile yapıpmı yiyorum peki? Bile bile özellikle açmadığım için, haksız yere ban yemiş oluyorum. Eğer bilgisayarda hile olduğunu bilip, hesabıma giriş yapsaydım onda banı haketmiş olurdum fakat bunu bilmiyordum yani haksız.
Haklı uzaklaştırmakta. Sözleşmeyi okumadan tik atarken öyle demiyordun ama. Valve'de hak mak geçmez, yaptıysan yersin.

Gameban yemen imkansiz ama VAC sistemine yakalanirsan suresiz ban yersin bakmaz ne hilesi olduguna.Sonucta adamin bedel odeyerek aldigi skini bedavaya kullanmak icin 3.parti yazilim kullaniyorsun.Ayrica bazen bi hile farkediliyor fakat karalistede bekletiliyor.Sonra bir sabah hepsi banlaniyor.Vac dalgasi diyolardi buna heralde.Boylece daha fazla kisi oyundan banlaniyor ve yine satin aliyor.Yani yine Gaben abimize yariyor.Sen bosver bayoneti 70 liradan olma :D

Boş olan şey haksız yere yasaklama aldığını iddia etmen, bizim yorumlarımız değil. Bir dahaki sefere hesap güvenliğine önem vermeni tavsiye ederim.

Ortada haksız bir yasaklama olursa o zaman tartışırız.
Hile açıp ban yesem ve buraya gelip "haksız yere ban yedim" desem tabiki yanlış olacak fakat, başka birinin bilgisayara yüklediği hile yüzünden hesabım ban yiyor. Siz de gelmiş burada haksız yere ban yememişsin diyorsunuz. Sonuna kadar haksız yere yasaklanma aldığımı iddia ediyorum.

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az kardeş. Sana ne anlatsam boş.

Diyorum ki, hesap güvenliğinden kullanıcı olarak sen sorumlusun. Bir dahaki sefere kullanıcı sözleşmesini onaylamadan önce okumanı öneririm.

Tekrar ediyorum; Bilmemen cezanın haksız olduğu anlamına gelmiyor.

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az kardeş. Sana ne anlatsam boş.

Diyorum ki, hesap güvenliğinden kullanıcı olarak sen sorumlusun. Bir dahaki sefere kullanıcı sözleşmesini onaylamadan önce okumanı öneririm.

Tekrar ediyorum; Bilmemen cezanın haksız olduğu anlamına gelmiyor.
Bunu diyen acaba kullanıcı sözleşmesini baştan sonra kadar okuyor mu? Size ne söylesem boş.

Hakkımla hile yapıpmı yiyorum peki? Bile bile özellikle açmadığım için, haksız yere ban yemiş oluyorum. Eğer bilgisayarda hile olduğunu bilip, hesabıma giriş yapsaydım onda banı haketmiş olurdum fakat bunu bilmiyordum yani haksız.
Valvenin açıklamasını okuyup onaylamış sayılıyorsun yani burada banı atan kişilerin bir hatası yok kişisel hata sonucu daha önceden uyarılmış bir şekilde ban yemişsin bu yüzden haksız yere diyemeyiz. Olması gereken banı yemişsin.
Skin changer kısmına gelecek olursak kesinlikle VAC sebebi biz boşuna almıyoruz o bıçakları.
Çok boş yaptınız daha fazla uğraşmayacağım.
(Haklı haksız konusundakiler..)
Biraz gerilim yaşamışsın ama foruma girebildiğine göre okuma yazman var. Bir dahaki sefere okumanı öneririm. Sana ban atanlara çamur atmazsın en azından.

Valvenin açıklamasını okuyup onaylamış sayılıyorsun yani burada banı atan kişilerin bir hatası yok kişisel hata sonucu daha önceden uyarılmış bir şekilde ban yemişsin bu yüzden haksız yere diyemeyiz. Olması gereken banı yemişsin.
Skin changer kısmına gelecek olursak kesinlikle VAC sebebi biz boşuna almıyoruz o bıçakları.

Biraz gerilim yaşamışsın ama foruma girebildiğine göre okuma yazman var. Bir dahaki sefere okumanı öneririm. Sana ban atanlara çamur atmazsın en azından.
Okuma yazmam var evet. Okunacak, kâle alınacak yorumlar gelirse okuma yazma yeteneğimi kullanırım. Benim konu başlığında sorduğum soruya bak ve gelen yorumlara bak. Gerçekten çok alakalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı