CS:GO yoldaş hileden geçilmiyor

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar CS:GO'da yoldaş her girdiğimde 10 kaçtan 8'i hile çıkıyor. Benim yoldaş rankım nova 4 2 maç girdim kaybettim hileden dolayı 3. maçta da kaybedersem rank düşebilir. Hesabım 15 level Prime olması için 6 level daha lazım. Size sorum Prime hesapta yoldaşta ve rekabetçide hile var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu ana kadar oynadığım 100 yoldaş maçı varsa sadece 1 tanesinde hile gördüm. O da takım arkadaşımdı ve kendisine HS atıp tüm elleri vererek saygılarımı arz ettim. (Bariz mevlana hilesi.) Onun dışında o kadar çok yoldaş oynadım hiç hileye raslamadım.

Prime oynuyorum. Prime seviyem en yüksekde ve 1.500+ saatim var. Rekabetçide 3-5 maçta bir geliyor fakat yoldaşta neredeyse herr oyun geliyor hatta bazen bu nedenle unprime hesaba giriyorum. Prime pek çare değil.

Şu ana kadar oynadığım 100 yoldaş maçı varsa sadece 1 tanesinde hile gördüm. O da takım arkadaşımdı ve kendisine HS atıp tüm elleri vererek saygılarımı arz ettim. (Bariz mevlana hilesi.) onun dışında o kadar çok yoldaş oynadım hiç hileye raslamadım.

Adamsın

Yoldaşta 70 maçım var, Smurf hesapta da 10 maçım (Ana hesap Nova-2, Smurf MG1) Smurf'de unranked iken 1 defa hile geldi. Baya Rage modunda spinbot. Ama normal yürüyor, sağa sola bakıyor. Kafasının çok küçük bir kısmını gördükten sonra "Aha" demeye kalmadan kafaya vuruyordu. Benim takımda da lobiden tanıştığım hile vardı. Ezglobal varmış onda da. O da açtı mevlana. Ama adamların hilesi daha iyi olduğu için sonuç 9-0 :D

Yoldaşta 70 maçım var, smurf hesapta da 10 maçım (ana hesap nova-2, smurf MG1) Smurf'de unranked iken 1 defa hile geldi. Baya rage modunda spinbot. Ama normal yürüyor, sağa sola bakıyor. Kafasının çok küçük bir kısmını gördükten sonra "aha" demeye kalmadan kafaya vuruyordu. Benim takımda da lobiden tanıştığım hile vardı. Ezglobal varmış onda da. O da açtı mevlana. Ama adamların hilesi daha iyi olduğu için sonuç 9-0 :D.

Ezglobal para ile alınan bir hile. Senin lobideki zeki arkadaş mevlanayı açıp raportlanıp overwatch yemeyi göze almış😂

Ezglobal para ile alınan bir hile. Senin lobideki zeki arkadaş mevlanayı açıp raportlanıp overwatch yemeyi göze almış😂
3 level hesap zaten. Kardeşimin hesap da 5 level. Yani pek kaybedecek birşeyi yoktu. Banlansa 2 rekaberci atar tekrar çıkar aynı ranka :)

Geri
Yukarı