CS:GO yüksek Ping sorunu

Recoo

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Şu an CS:GO oynuyorum ve içimden Telekom'u bombalamak geçiyor(!) Karşı takım 5 ms alırken ben 550'lerde geziyorum. Bıktım usandım. Yeni PC aldım ve oyun oynama isteğim soğudu. Lütfen yardım edin arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pingin büyük oranda fiziksel konumuna bağlı. Bak mesela LoL'de Türkiye sunucusu Almanya'dan Türkiye'ye alınınca 50-70 pingden 10-20 pinge indik. İnternet hızım 8 Mbps'yken de aynı pingi alıyordum 16 Mbps'yken de.

Arka planda dosya indiriliyor mu, başka bir program interneti sömürüyor mu veya internete bağlı başka birisi interneti meşgul ediyor mu diye bak. Hiçbiri değilse modemi kapatıp açmayı dene. Bu da olmazsa Telekom'a sövmeye devam 🙂

Ethernet ile bağlan.
Kanal olarak en gürültüsüz olanı seç.
Bina içi kablolamalarını yenilet.
Mm_dedicated max ping ayarını düşür.

Pingin büyük oranda fiziksel konumuna bağlı. Bak mesela LoL'de Türkiye sunucusu Almanya'dan Türkiye'ye alınınca 50-70 pingden 10-20 pinge indik. İnternet hızım 8 Mbps'yken de aynı pingi alıyordum 16 Mbps'yken de.

Arka planda dosya indiriliyor mu, başka bir program interneti sömürüyor mu veya internete bağlı başka birisi interneti meşgul ediyor mu diye bak. Hiçbiri değilse modemi kapatıp açmayı dene. Bu da olmazsa Telekom'a sövmeye devam 🙂

Tercihim sövmeye devam. Bir de altyapısız bir yere taşınıyorum diyerek bedava iptal ettirebiliyormuşuz bu doğru mu?
Ethernet ile bağlan.
Kanal olarak en gürültüsüz olanı seç.
Bina içi kablolamalarını yenilet.
Mm_dedicated max ping ayarını düşür.
Kanal olarak en gürültüsüz olanı seç. Bu nasıl yapılıyor?

Özellikle evinde Smart TV var ve Youtube vs giriliyorsa çok güzel yiyor interneti. Babam evde TV'den Youtube'ye girince CS:GO'da 200+ ping oluyor. :D

Özellikle evinde Smart TV var ve Youtube vs giriliyorsa çok güzel yiyor interneti. Babam evde TV'den Youtube'ye girince CS:GO'da 200+ ping oluyor. :D
Hayır bağlanan bir TV yok. Benim asıl sinirlendiğim olay herşeye vergi veriyoruz bu paralar ile kolayca altyapı yenilenir. Neden yapmıyorlar veya nerelere gidiyor bu paralar.

Kendi polisimizden korkar olduk.
- Şanışer.

Hocam durumlar belli ağzımızı açamıyoruz o bakımdan dedim.

Anladım da ülkenin de durumu belli internet altyapısı 0 ekonomi çok iyi yeğen. Her şey ithal. Keşke internet de ithal etsek hem daha hızlı hemde uygun fıyatlı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı