CS:GO zamanla değerlenecek kasa önerisi

Attığım mesaja gülen arkadaş Arda'nın neden güldüğü hakkında en ufak bir fikrim yok. Emin olduğum tek şey kendisinin fikir üretebilecek kadar bile özgüveni ve aklı yok. Şu forumda sinir oluyorum böyle gelişi güzel her şeyle dalga geçen tiplere.

1-2 tl kar etmek için mi bu tavsiyeyi istiyor sunuz? Kırık diş kasasını alıp bekletebilir siniz.
Yatırım tavsiyesi vermek yasal değil diye biliyorum. O yüzden bunu bir yatırım tavsiyesi olarak değil kendi yaptığım bir örnek olarak dile getireceğim. Şu anda Broken Fang aldığınız takdirde 100 Yıldız toplayabiliyorsunuz. 100 Yıldız demek 50 tane Kırık Diş Operasyon Kasası demek. Operasyon 108 TL, kasaların tanesi ise 5,53 TL gibi bir fiyata sahip. 50*5 desek 250 TL yapar. Bu sizin anlık olarak elde edebileceğiniz kar. Bundan operasyonu çıkarırsanız 150 TL kalır elinize, bu kasaları bekletirseniz daha fazlasını elde etmekte sizin elinizde tabi. Son olarak Broken Fang sahibi olursanız aktif olarak hesabınız daha hızlı level alacak, hizmet madalyası almak gibi bir amacınız varsa size bu konuda da artısı var. 2021 ve bekletirseniz 2022 hizmet madalyalarını hızlı bir şekilde alabilirsiniz. İleride olur da CS:GO'yu bırakma kararı alırsanız ve hesabı satarsanız, ufakta olsa bir getirisi olur. Bana kalırsa CS:GO devri yavaş yavaş kapanıyor. :)
Konuyu tekrardan diriltiyor gibi olacağım ama beyler burada mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı