CS:GO'da 10 ping almak mümkün mü?

Hocam hız testinde hızınız kaç. Sizin internette az değilmiş ha.:D
1581530407900.png

Upload hızına aşığım :)

Vay be. Gerçi benimkide Türkiye ye göre iyi. 50Mbps ama Steamde 6.2mb oluyor bende. Sizde nasıl 60-70 MB oluyor?
Bende de sabahları oluyor, her zaman değil (daha doğrusu mahallede ışıklar açıldığı zaman internetim yavaşlıyor fakat çok düşmüyor ve çözemedim nedenini, şimdi indirmeye başlasam 30 MB'larda indirir).

Bende de sabahları oluyor, her zaman değil (daha doğrusu mahallede ışıklar açıldığı zaman internetim yavaşlıyor fakat çok düşmüyor ve çözemedim nedenini, şimdi indirmeye başlasam 30 MB'larda indirir).
30Mb yine iyi hocam. Normalde Mbps yi 8 e bölünce Mb/S cinsini buluyorsun ama bazı şanslılar ilginç bir şekilde Steam'de olması gerekenden hızlı indiriyorlar. Anlamadım gitti.
Keşke benim olssa.

@TLPA, Cat 6 Ethernet kablosu ile bağlanıyorum ama laptop ile de aynı değerleri alıyorum, en hızlı indirmeyi Tizen OS'li televisyonda ve iPhone'da alıyorum (fakat IOS'ta indirme testleri çok düşük oluyor).

@TLPA, Cat 6 Ethernet kablosu ile bağlanıyorum ama laptop ile de aynı değerleri alıyorum, en hızlı indirmeyi Tizen OS'li televisyonda ve iPhone'da alıyorum (fakat IOS'ta indirme testleri çok düşük oluyor).

Tek etken modem ile bilgisayar arasındaki bağlantı değil. Alt yapı da önemli tabi. Kablonda kırık varsa bu bile hızı etkiler.

Geri
Yukarı