Çözüldü CS:GO'da 1v1 atarken hile açmak ban yedirtir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bu r_drawothermodels 2 komutu tarzı bir şey ise sorun olmaz. Yazılım ile açtıysanız da bir şey olacağını sanmıyorum, offline sunucuda açmışsınız sonuçta. Ama yine de yapmamanızda fayda var. Amacı yok çünkü yaptığınızın.
Yok. Konsol komutuyla ya zaten. İlk defa kullandım. Oda arkadaşımla oynarken açtım. Normal de hile kullanan birisi değilim. Hatta görüyorum böyle yere bakarak adam öldürenler oluyor. Direkt raporluyorum
Konsol komutuyla açtığınız zaman bir sorun olmaz. Sistem izin veriyor zaten.

Yani bazı arkadaşlar da utanmıyormusun diye falan söylüyo ben online da açmadımki arkadaşımla bot serverinda açtım
Yani ne Rank geliyo ne bişey bot sunucusunda

Bu r_drawothermodels 2 komutu tarzı bir şey ise sorun olmaz. Yazılım ile açtıysanız da bir şey olacağını sanmıyorum, offline sunucuda açmışsınız sonuçta. Ama yine de yapmamanızda fayda var. Amacı yok çünkü yaptığınızın.

Çözüm
Ya zaten bidaha yapmam büyük ihtimal ben sadece arkadaşımı trollemek istedim yani Rank falanda yok zaten

abi bide adamlar bilip bilmeden utanmıyor musun falan diyor ben anlamıyorum bu işi zaten yazılımla uğraşacak birisi değilim
O komutu girmende sakınca yok zaten. Yapabilirsin, ben yazılım yükledin sanmıştım. Sorun yok y

O komutu girmende sakınca yok zaten. Yapabilirsin, ben yazılım yükledin sanmıştım. Sorun yok yani.
O komutu girmende sakınca yok zaten. Yapabilirsin, ben yazılım yükledin sanmıştım. Sorun yok yani.

Geri
Yukarı